Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez


ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil ProtezENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, dünyadaki en popüler ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protezlerdir. Yeni Momentary Squeeze (MS) pompa teknolojisi ile tarihteki en başarılı penil protezler artık daha üstün hale gelmiştir. ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez bu ailenin bir üyesi olmakla beraber enine ve boyuna genişleme özelliği ile dünyadaki en üstün penil protezdir.

Erektil disfonksiyonun tedavisinde tüm dünyada hekimler tarafından tercih edilen ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez penoskrotal ya da infrapubik yaklaşıma uygun ve tamamı antibiyotik kaplı (InhibiZone®) yapısı ve üstün MS pompa özelliği ile mükemmel enine – boyuna büyüme, sertlik ve doğal görünüm sağlar.

 

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, %92 ile %96 arasında değişen hasta ve partner memnuniyeti oranlarına sahiptir.

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, sadece tek insizyon ile kısa sürede implante edilebilir.

Teknolojisi

Sıvı Basıncı ile çalışan kapalı bir sistem olan ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, silikon elastomer ve antibiyotik emdirilmiş (InhibiZone®) üç kısımdan oluşmaktadır;

Hastanın anatomik yapısına göre %5 – %20 arasında kontrollü boyuna uzama
Parylene kaplı silindirler ve rezervuar
Ayrılmış şişirme ve tek dokunuşta kolay söndürme mekanizması
Tamamı antibiyotik kaplı yapı (InhibiZone®)
Tam uyum için isodiametrik çıtçıtlı arka uzatma parçaları
Pre-connected MS pompa ve silindir
Kendiliğinden şişmeyi önleyen Lock-out valf
MS pompa ile kolay kavrama ve şişirme

İşlevi

1,5 saatlik bir operasyonla hastanın penisine yerleştirilen 3 Parçalı Şişirilebilir Penil, hasta tarafından şişirilerek cinsel münasebet için gerekli ereksiyonu sağlar.

Silindir: Penisin içine yerleştirilir. Maksimum saklama ve sosyal hayatta konfor için günlük aktiviteler esnasında silindirler sönük biçimde tutulur. Cinsel münasebet için silindirler içi sıvı dolarak sert hale gelir ve ereksiyon sağlanır.

Pompa: Testislerin yanına, torbalık denilen yerin içerisine yerleştirilir. Sistem içerisindeki sıvının silindirlere iletilmesini ve geri boşaltılmasını sağlar.

Rezervuar: Mesanenin önüne ya da yanına gelecek şekilde karın boşluğuna yerleştirilir. Sistemin çalışabilmesi için gerekli olan sıvıyı kendi haznesinde depolar.

lgx_2

Kullanımı

Hasta gerekli sertleşme için skrotumda bulunan pompaya üç ya da dört kez basar. Rezervuardaki sıvı silindirlere aktarılır ve ereksiyon sağlanır. Söndürme işlemi için pompada bulunan düğmeye sadece bir kez basılır ve penis yumuşayarak saklama sağlanır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yorum Sayısı (3)

 • L.V.

  |

  Bu konu ile ilgili detay bilgilere,komplikasyon ihtimallerine..ve ameliyat koşullarına ait bilgiler rica ediyorum..

  Cevabı:

  “Vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz ile size ulaştık. Hastaya bilgilendirme yapılmıştır. Daha detaylı bilgi için form gönderebilirsiniz.”

 • Ad Soyad Gizli.

  |

  3 parçalı şişirilebilir penil protez uygulamasinda penisin herhangi bir büyüklügünde olmasi gerekirmi yoksa en kücük penislerdede uygulanabilirmi bir penis kücük oldugu icin 3 parçalı şişirilebilir penil protez taktirilinca pompayla sisirme yapildiginda penis normal büyüklügündemi siser yoksa uzama olurmu?

  Cevabı: “Penis protezi yani mutluluk çubuğu çok yakın zamanlara kadar penis boyunu uzatmayan sadece kişinin doğal penis boyu kadar bir kısımda sertleşmeyi gerçekleştiren bir alet olarak ifade edilirdi ve gerçek bu idi.Gerek 3 parçalı gerek çift parçalı şişirilebilir penis protezleri yada bükülebilir sabit penis protezleri için bu gerçek söz konusu idi.Ancak son bir kaç yıl içerisinde yeni üretilen şişirilebilen bazı penis protezi modellerinde hem penisin kalınlığının bir miktar artması penis boyunun bu şişirilme süreci sonunda yaklaşık 2 cm kadar uzaması sağlanabilmektedir. Hastaların penis protezi teklif edildiğinde sıklıkla sordukları “Penis boyu uzayabilir mi olandan daha fazlasına sahip olabilir miyiz? Sorusuna son bir kaç senedir olumlu cevap verebilmekteyiz. Bu yeni penis protezi modelleri sayesinde.”

 • Adı Soyadı Gizli.

  |

  70 yaşındayım.şeker hastalığı nedeniyle .sertleşme de zorlanıyordum.Sertleşme dışında hiç bir problemim yoktu.sertleşme nedeniyle eşimi mutlu edemiyordum.Mutluluk çubuğu taktırmak istiyordum. PENİL PROTEZİN DEVLETİN KISMİ SGK ÜCRETİNİ ÖDEDİĞİNİ ÖĞRENDİM. Beni arayıp bilgi verdiler. Sayenizde artık mutluyum.

Yorum özelliği kapalı

siziarayalim

telefon
WHATSAPP HATTIMIZ AKTİF