Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

İçerik etiketlendi: ‘mutluluk çubuğu bursa’

Penis Protezi Tedavisi Başarısı ve Uygulanma Sıklığı

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Videolar

Penis Protezi Tedavisi Başarısı ve Uygulanma Sıklığı Videosu

Penil Protez Nasıl Takılır?

Protez, cerrahi operasyonla penis içine konulur.

Kullanıcı protezi, operasyondan 4 – 6 hafta sonra kullanmaya başlayabilir.

Operasyonun süresi kullanılacak olan protezin türüne bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Penil protez operasyonlarının süresi, normal koşullarda, 40-120 dakika arasında olur.

Kullanıcı, operasyona girdiği aynı gün veya ondan sonraki gün taburcu olabilir. Taburcu olabilmek için, vücudun tepkileri (örneğin şeker hastalığı) dikkate alınır.

Kullanıcılara genel anestezi uygulaması yapılır. Bazı zamanlarda narkoz almaya müsait olmayan veya narkoz almak istemeyen kullanıcılara lokal veya rejyonel anestezi yapılır ve bu kullanıcılar uyutulmaz.

Penis protezi, penisin kan dolan bölgesine konulur. Böylelikle, penisin kan ile dolarak büyüyüp ve sert olma durumu takılan protez ile gerçekleşir.

Protezler, silikon alaşımı ve alerji yapmayan bir maddeden yapılmıştır. Aynı zamanda, kimi protezlerde sıvı veya hava, bazıları ise gümüşten bir tel içerir.

Penis protezlerininin ebatları, her kullanıcının penis büyüklüğüne bağlı olarak değişkenlik gösterir.
Penis protezleri son ancak kesin çözümdür. İktidarsızlık problemini % 95 oranla ortadan kaldırır.
Yaşam süresince tedavi sağlar ve geri dönüşü yoktur. Artık başka bir tedavi yapılamaz. Buna ihtiyaç da olmaz. Bazı ender durumlarda, protezlerde bir sorun olsa bile yenisi de aynı şekilde yerine konulabilir. Üretici firmalar tarafından protezlere 5 yıl boyunca garanti verilmektedir. Böylelikle protezi takan kullanıcı aksi bir olay yaşanmadığı sürece yaşam boyu kullanabiliyor.

Penis Protezi Ameliyatı ile ilgili konuyla ilgili bilmeniz gerekenler:

Protez tedavisinin ilk adımı nedir?

Hastanın genel sağlık durumunun iyi olması ve fiziksel bir engelinin bulunmaması gerekir. Hasta kişi, gerçekçi beklentilere sahip olmalı, mümkün derecede ve komplikasyonlarını kavramalı. Protezin cinsel isteklerini etkilemeyeceğini, bunun sadece cinsel birleşmeyi sağlayacak mekanik bir araç olduğunun şuurunda olmalı.

Penil protez kimlere uygulanır?

Sertleşme sorunlarında çoğunlukla operasyon dışındaki yollara öncelik verilir. Ancak cerrahi girişimin gerekli olduğu bir hasta grubu da vardır. Şeker hastalığının damar ve sinir uçlarında yaptığı hasarlar ya da uzun süreli yüksek tansiyonun yarattığı damar problemlerinde, ilaç ve enjeksiyon tedavisi eksik kalır. Nörolojik hastalıklar, bazı operasyonlar sonucu oluşan sinir yaralanmaları sebebiyle penise yeteri kadar uyarılar gitmeyebilir. Operasyon, temel olarak peniste sertleşmeyi sağlayan odacıklara cerrahi müdahaleyle bir çift protez yerleştirilmesidir. Protez, sertleşme meselenini tamamıyla tedavi eden, yüz güldüren tek yoldur. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? (Video)

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? Videosu

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır Mı ? sorusunun cevabı Penis protezi doğal yolla penisin sertleşmesini gerçekleştiremeyen kişilerde kullanılan bir cihaz takılma operasyonudur. Bu ameliyatı geçiren hastalarda bükülebilir penis protezi ,bükülebilir çubuk takılmışsa ,cinsel arzu uyandığında ve partnerle ilişkiye girilme istendiğinde bükülmüş halde olan penis,yani bükülmüş halde olan protezli penis elle doğrultularak düz hale getirilir ve arkasından doğal yolla olduğu gibi ilişki gerçekleştirilir.

Kişiye konulan protez şişirilebilir yani balon tarzında içine su girildiğinde sertleşen boşaldığında tekrar yumuşayan cinsten ise sevişme fazının sonrasında cinsel ilişkinin gerçekleştirilme anında sıvıyı hazneden penis içindeki çubuğa götüren pompa aktif hale getirilir ve çok kısa sürede penis içindeki iki tane çubuk dolarak erekte yani sertleşmiş penis oluşur ve yine doğal yolda olduğu gibi tam manasıyla kişiyi tatmin eden bir cinsel ilişki gerçekleştirilebilir.

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? sorusundan ziyade ED tedavisinde bilhassa oral medikal tedavi seçeneklerinin yüksek başarı oranları ile kullanılmasına karşın, PPI tedavisi; konservatif tedavilere cevap alınamayan hastaların tedavisinde ehemmiyetini korumaktadır. PPI tedavisi hasta kişi ve eşlerinde sağladığı yüksek Memnuniyet oranları nedeni ile, doktorlar tarafından yaygın olarak tatbik edilen bir tedavi seçeneğidir.

Bununla beraber protez enfeksiyonu ve hatalı protez implantasyonunun doğurduğu korpus kavernozum perforasyonu benzeri komplikasyonlar, hasta kişi ve hekim açısından kritik sıkıntılara ne sebeple olmaktadır. PPI konusunda bu tarz zorlayıcı komplikasyonlardan kaçınılması amacıyla; tedavinin basit prensiplerinden hiçbir şekilde taviz verilmemeli ve protez implantasyonu bu tedavinin yoğun olarak uygulandığı merkezlerde çalışan ya da bu merkezlerde ayrıntılı eğitim almış cerrahlar tarafından uygulanmalıdır.

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? sorusundan ziyade önemli olan

Penil Protez Nedir?

Cerrahi müdahaleyle penisteki kavernöz cisimler içerisine, sertleşmeyi sağlamak için tek-çift protez yerleştirme şeklinde bir tedavidir. Protez sertlik olmamasına bağlı cinsel ilişkide bulunamama meselesini tamamıyla çözecektir. Bunun dışında ejakuIasyon (boşaIma), orgazm ya da cinseI arzu (Iibido) vaziyetine oIumIu ya da oIumsuz hiçbir tesiri oImayacaktır. CinseI iIişki sırasında eş iIe hiçbir zorIuk ya da sıkıntı yaratmaz, üstelik partner protez oIduğunu biImiyorsa farkına bile varmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Size En Yakın Doktor İletişim Formu – Size Hemen Geri Dönüş Yapacağız.

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Şehir (gerekli)

İletiniz

Nerden Buldunuz (gerekli)

Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.

siziarayalim

telefon
Whatsapp 7/24