Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

İçerik etiketlendi: ‘mutluluk çubuğu taktıranların yorumları’

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır?

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır?

Bu hastalar amaçlı öbür iyileştirme alternatifleri başarısız neticeler verdiğinde ya da bu tedavileri reddettiklerinde geriye tek seçenek olarak protez kalmaktadır. Bilhassa Diabet(Şeker) hastalığının damar ve sinir uçlarında yaptığı geriye dönüşümsüz olumsuzluklar sebebiyle ya da uzunca müddetli hipertansiyonun damarlarda bozulmalara yol açması, ilaç ya da enjeksiyon tedavilerinin de eksik meydana gelmesine ne sebeple olabilmektedir.
Bazı nörolojik hastalıkların ya da radikal operasyonlar sonucu olarak sinir yaralanmaları ve tahribatı sebebiyle penise yeteri kadar uyaranlar gidemeyebilir. Organik orijinli sertleşme meselesiyle sonuçlanan bu ve benzeri rahatsızlığı olanlarda, radikal iyileştirme seçeneği penil protezlerdir. Bu iyileştirme ile hastalar gençlik dönemindekine benzer kalitede sertleşmelere sahip olacaklar ve cinsel ilişkilerini kolaylıkla sağlayacaklardır. Daimi olması sebebiyle istenen her an, cinsel ilişksıkı, sertleşme olup olmayacağı kaygısından uzak, başarıyla gerçekleştirebileceklerdir.

Penil protezler sıkı hasta seçimi yapıldığında ve hastanın partneri ile uyumunu tertip eder ve hayatı nihai derece kalifiye tek noktaya getirir. Hasta seçimini farklı etmenler belirler. En önemlisi hastanın gerçekçi beklentilere sahip olması, cerrahinin mümkün sonuç ve potansiyel komplikasyonlarını kavramasıdır. Hastalar bilhassa protezin libidolarını (cinsel ilişkiüel isteklerini) etkilemeyeceğinin, bunun sadece cinsel birleşmeyi temin edecek mekanik tek otomobil olduğunun bilincinde olmalıdırlar. Bununla Birlikte penis uzunluğunda tek kısalma var benzeri görüntü olabileceğinin, duyumsamalarının değişebileceğinin ve tek takım erkeklerde operasyonu takiben tek kaç hafta kolay değil ya da gecikmeli boşalma olabileceğinin bilinmesi de gerekir. Yarısert aygıt takılan hastalar penislerinde ihtimalle minimal tek büyüme olabileceğini bilmelidir.

Önemli tek diğer husus hastanın partnerinin de işlemin ehemmiyetini anlaması ve neticeleri ile ilgili gerçekçi beklentilere sahip olmasıdır.

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır?

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır? Sorusunun yanı sıra

Kaç tipi var?

Penis protezleri yarı sert, bükülebilir ve pompalı olmak üzere genellikle üç gruba ayrılıyor. Pompalı protezlerin iki ya da üç parça parça alt tipleri de şuanki. Hangi tip protezin sizin amaçlı uyumlu olduğuna doktorunuzla beraber hüküm verebilirsiniz. Doktorunuz; fiziksel, toplumsal ve psikolojik durumunuzu inceleyerek, eşinizle de konuştuktan ardından protezin tipiyle alakalı tekliflerini sunacaktır. Unutmayın, protez seçiminde altın standart, en kolay biçimde kullanabileceğiniz protez tipini seçmektir. Elbette burada operasyondan beklenti-leriniz ve protezi elle muayene edebilme yeteneğiniz de mühimdir. Penisinizin büyüklüğü, yapısal bir kusur olup meydana gelmediği, Peyronie rahatsızlığı benzeri eğrilik yara-tan bir sorun yaşayıp yaşamadığınız da protez seçiminde dikkate alınıyor.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Size En Yakın Doktor İletişim Formu – Size Hemen Geri Dönüş Yapacağız.

Ad Soyad (gerekli)

Telefon (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Şehir (gerekli)

İletiniz

Nerden Buldunuz (gerekli)

Kullanım Koşullarını kabul ediyorum.

siziarayalim

telefon
WHATSAPP HATTIMIZ AKTİF