Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

Tek Parçalı Penil Protez

Tek Parçalı Penil Protez  ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı sayfada Takılması ve Kullanımı hakkında geniş açıklayıcı bilgiler yer alıyor.

Tek Parçalı Penil Protez

Tek Parçalı Penil Protez

Tek Parçalı Penil Protez ile popüler malleable serisinin özelliklerini bir araya getirdi.7 dereceye kadar bükülebilen Tek Parçalı Penil Protez sürekli sertlik sağlar. Hekim açısından kolaylık, hasta açısından tatmin odaklı eşsiz teknolojiye sahiptir.

Teknolojisi

İç içe geçmiş eklemlerden oluşan ve bükülebilen bir yapıya sahip olan Tek Parçalı Penil Protez, sadece silindirler olmak üzere tek kısımdan oluşmaktadır.

Eşsiz eklemli yapı

7 dereceye kadar bükülebile silindirler
Tam uyum için isodiametrik çıtçıtlı arka uzatma parçaları
Tek Parçalı Penil Protezİşlevi

1,5 saatlik bir operasyonla hastanın penisine yerleştirilen Gizlenebilir Tek Parçalı Penil Protez, hasta tarafından gerekli konuma getirilerek cinsel münasebet için ereksiyonu sağlar.
Silindir: Penisin içine yerleştirilir. Maksimum saklama ve sosyal hayatta konfor için günlük aktiviteler esnasında silindirler bükülmüş biçimde tutulur. Cinsel münasebet için silindirler dik konuma getirilerek ereksiyon sağlanır.

Tek Parçalı Penil Protez ile ilgili konunun yanında

Kullanımı

Hasta gerekli sertleşme için bükülmüş vaziyetteki penisi dik konuma getirir. Bükülerek saklama sağlanır.

Mutluluk çubuğu olarak malum penis protez ameliyatları sertleşme bozukluklarının (iktidarsızlık) tedavisinde epeyce başarılı netice verirken, en pek 1-2 gün hastanede kalmayı gerektiriyor.

Mutlu olmak çubuğu olarak malum penis protez ameliyatlarının, sertleşme bozukluklarının (iktidarsızlık) tedavisinde epeyce başarılı netice verilmiştir. Operasyon sonrasında hastanın en pek 1-2 gün hastanede kalındığı bilinmektedir.

TEDAVİDE NIHAI NOKTA

Bilhassa nihai zamanlarda epeyce yaygın meydana gelen hipertansiyon, diabet, şişmanlık benzeri metabolik hastalıklara ilişkili ya da bir takım ameliyatlardan ardından gelişen peniste sertleşme meseleninde modern tıbbın geldiği nihai noktanın, halk aralarında ‘mutluluk çubuğu‘ olarak da adlandırılan penis protezi operasyonu bu dogrultuda amelyat edilmektedir. Bu yolda, tahmini 1 saatlik ameliyatla penis protezinin, cinsel hayatın yine kazanılmasına imkân vermektedir .Sağlık Bakanlığı’nın nihai güncellemelerinden ardından SOSYAL GÜVENLIK KURUMU alanında ‘penis protezi’ ameliyatları yapılmaktadır.Daha detaylı bilgi için bizden profesyönel destek alabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız.

siziarayalim

telefon
WHATSAPP HATTIMIZ AKTİF