Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez


Rigicon Infla10 Üç Parçalı Penil ProtezENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil ProtezENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, dünyadaki en popüler penil protezlerdendir. Yeni Momentary Squeeze (MS) pompa teknolojisi ile tarihteki en başarılı penil protezler artık daha üstün hale gelmiştir. ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez bu ailenin bir üyesi olmakla beraber enine ve boyuna genişleme özelliği ile dünyadaki en üstün penil protezdir.

Erektil disfonksiyonun tedavisinde tüm dünyada hekimler tarafından tercih edilen ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez penoskrotal ya da infrapubik yaklaşıma uygun ve tamamı antibiyotik kaplı yapısı ve üstün MS pompa özelliği ile mükemmel enine – boyuna büyüme, sertlik ve doğal görünüm sağlar.

 

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, %92 ile %96 arasında değişen hasta ve partner memnuniyeti oranlarına sahiptir.

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, sadece tek insizyon ile kısa sürede implante edilebilir.

Teknolojisi

Sıvı Basıncı ile çalışan kapalı bir sistem olan ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez, silikon elastomer ve antibiyotik emdirilmiş üç kısımdan oluşmaktadır;

Hastanın anatomik yapısına göre %5 – %20 arasında kontrollü boyuna uzama
Parylene kaplı silindirler ve rezervuar
Ayrılmış şişirme ve tek dokunuşta kolay söndürme mekanizması
Tamamı antibiyotik kaplı yapı
Tam uyum için isodiametrik çıtçıtlı arka uzatma parçaları
Pre-connected MS pompa ve silindir
Kendiliğinden şişmeyi önleyen Lock-out valf
MS pompa ile kolay kavrama ve şişirme

İşlevi

1,5 saatlik bir operasyonla hastanın penisine yerleştirilen 3 Parçalı Şişirilebilir Penil, hasta tarafından şişirilerek cinsel münasebet için gerekli ereksiyonu sağlar.

Silindir: Penisin içine yerleştirilir. Maksimum saklama ve sosyal hayatta konfor için günlük aktiviteler esnasında silindirler sönük biçimde tutulur. Cinsel münasebet için silindirler içi sıvı dolarak sert hale gelir ve ereksiyon sağlanır.

Pompa: Testislerin yanına, torbalık denilen yerin içerisine yerleştirilir. Sistem içerisindeki sıvının silindirlere iletilmesini ve geri boşaltılmasını sağlar.

Rezervuar: Mesanenin önüne ya da yanına gelecek şekilde karın boşluğuna yerleştirilir. Sistemin çalışabilmesi için gerekli olan sıvıyı kendi haznesinde depolar.

Kullanımı

Hasta gerekli sertleşme için skrotumda bulunan pompaya üç ya da dört kez basar. Rezervuardaki sıvı silindirlere aktarılır ve ereksiyon sağlanır. Söndürme işlemi için pompada bulunan düğmeye sadece bir kez basılır ve penis yumuşayarak saklama sağlanır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yorum Sayısı (3)

 • Ad Soyad Gizli.

  |

  3 parçalı şişirilebilir penil protez uygulamasinda penisin herhangi bir büyüklügünde olmasi gerekirmi yoksa en kücük penislerdede uygulanabilirmi bir penis kücük oldugu icin 3 parçalı şişirilebilir penil protez taktirilinca pompayla sisirme yapildiginda penis normal büyüklügündemi siser yoksa uzama olurmu?

  Cevabı: Merhaba, konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından form gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

 • Adı Soyadı Gizli.

  |

  70 yaşındayım. Şeker hastalığı nedeniyle sertleşme de zorlanıyordum. Sertleşme dışında hiç bir problemim yoktu. Sertleşme nedeniyle eşimi mutlu edemiyordum. Mutluluk çubuğu taktırmak istiyordum form doldurdum ve beni arayıp bilgi verdiler, sonrasında ameliyat oldum. Sayenizde artık mutluyum.

 • L.V.

  |

  Bu konu ile ilgili detay bilgilere,komplikasyon ihtimallerine..ve ameliyat koşullarına ait bilgiler rica ediyorum..

  Cevabı:

  Merhaba, konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından form gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

Yorum özelliği kapalı

siziarayalim
telefon