Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

Fiyat Talep Formu

Aşağıda yer alan iletişim formunu doldurarak aklınıza takılan tüm soruları ve penil protez takan size en yakın doktorları, Penil Protezi sosyal sigorta karşılar mı? veya maliyeti, tedavi merkezleri gibi soruların cevabı hastanın durumuna göre değiştiğinden (Şeker hastalığı, insülin bağımlısı örneği gibi) bize iletişim bilgisi vermeniz gerekmektedir. Bu yüzden penil protezleri hakkında size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için sizden aşağıdaki formu doldurarak ad soyad, e-posta adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. Gönderdiğiniz takdirde sizinle hemen iletişime geçeceğiz.

Andromed Medikal A.Ş. | Üroloji Sağlık Çözümleri

Adres: Vatan Caddesi No: 26 Kavacik Beykoz Beykoz ISTANBUL 34805 Türkiye

Tel: + 90 (216) 606 05 78

Kısaca Hakkımızda


1992 yılında Ürolog Op. Dr. Hüseyin Lüleci tarafından Ankara`da kurulan Andromed Medikal Anonim Şirketi firması olarak Plastik Cerrahi, Dermatoloji ve Üroloji branşlarında hasta bilgilendirme, sunulan tedaviler için teknik ve tıbbi destek konularında çözümler sunmaktayız.

Diğer birçok markanın penis protezlerini ürolojiye yönelik lazer cihazlarını, kadın inkontinans ve erkek inkontinans ürünlerini ithal ederek en güncel tedavileri hastalarla en yetkin hekimler vasıtasıyla ulaştırmak öncelikli hedefimizdir.

Andromed Medikal Anonim Şirketi olarak diğer profesyonel sağlık çözümlerimiz ve web sitelerimiz;

Bilgilendirme Siteleri

Andromed Medikal A.Ş.

Tedavi merkezlerini, size en yakın doktorları öğrenmek için veya herhangi bir sorunuz varsa ya da bu tedavinin sizin için uygun olup olmadığını belirlemek istiyorsanız yukarıda yer alan tedavi merkezleri formunu doldurabilirsiniz.

Bilgileriniz her zaman gizlidir. Size en kısa zamanda geri dönüş yapacağız.

siziarayalim
telefon