Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Mutluluk Çubuğu Dışarıdan Fark Edilir mi?

Ekleyen: Mutluluk Çubuğu Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Mutluluk Çubuğu Dışarıdan Fark Edilir mi? Sorusu ile ilgili olarak penis protezleri 2 ayrı tipte şekillenmektedir. Bunlardan tek tanesi ilişkiye hemen hemen her zaman hazır meydana gelen yalnızca elle tek düzeltme işlemi gerektiren bükülebilir penis protezleridir ki bir tel örneğiyle tarif edebiliriz. Bakır teli nasıl çubuk şekline ya da L şekline getirebiliyorsak bükülebilir penis protezlerde istenildiği süre L şekline getirilip kilot içerisine saklanabilmekte ve istenildiği kadar düz duruma getirilip ilişki kurulabilmektedir.Buradan da anlaşılabileceği benzeri ne yaparsak yapalım bükülebilir penis protezi dışarıdan belli olabilir. Bilhassa yaz aylarında deniz kenarlarında mayoyla veya yazın şortla çıkıldığında dışarıdan belli olması hemen hemen her zaman gerçekleşecektir. 2 tıp meydana gelen şişirilebilir penis protezleri normalde kullanılmadığı süre penisin normal doğal yumuşaklığı içerisinde saklandığı için dışarıdan hiç tek şekilde dışarıdan belli olmamakta yalnızca cinsel ilişki sırasında sertleştirildiği süre doğal penisin sertleşmiş durumu gibi dışarıdan anlaşılabilmektedir. Mühim tek soruda dışarıdan bakıldığında protezin rastgele tek parçasının görülüp görülmemesiyle ilgilidir. Penisin parçaları beden içesine gömüldüğü için dışarıdan görünme olasılığı yoktur.

Mutluluk Çubuğu Dışarıdan Fark Edilir mi?

Mutluluk Çubuğu Dışarıdan Fark Edilir mi

Mutluluk Çubuğu Dışarıdan Fark Edilir mi? Sorusundan ziyade

Gerçek Penis Sertleşmesi

Şişirilebilen tipleri iki ya da üç parçalı olabilmektedir. Mekanizma normal penis sertleşmesi gerçeğine en yakın şekildedir. İhtiyaç şeklinde penis ereksiyona getirilir, birleşme sonrası eski haline döndürülür. Muhteşem işlevi olmasına rağmen parça sayısı çok ve mekanizması duyarlı olduğu için sorun çıkarabilmektedir. Böyle bir durumda değiştirilmeleri gerekir.

İstenilen Sayıda İlişki

Birleşme sayısında hiçbir kısıtlama yoktur. Dilendiği sayıda ve zamanda ilişki olabilmektedir. Eş memnuniyeti fazla derece yüksektir. Penil protez, ameliyatla penis içerisine takılır. Enfeksiyona karşı önlemler alındıktan sonra herhangi bir sıkıntı beklenmez.

Uzun Yıllar Kullanım

Uzun yıllar sıkıntı yaşamadan kullanılabilir. İstenilen zamanda da çıkartılabilir. Penil protezler geriye dönüşümsüzdür. Bir kere takıldıktan sonra artık normal ereksiyon yeteneği tamamıyla kaybedilir. Cinsellik yalnızca protez varlığında olasıdır.

Ereksiyon Sorunu Amaçlı Kökten Çözüm!

Protezlerle alakalı bir yanlış kanı, penisin bu yöntemle büyütülebileceği fikridir. Bu yanlış olup, normalde penis boyu ve kalınlığı ne ise bu işlemden sonrada aynısı olabilir. Protez ona yönelik takılır. Bu yöntem nispeten güvenilir tek iyileştirme yolu olup diğer yollarla ereksiyon meselesini çözemeyen erkekler için büyük bir imkandır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , , , , ,

Geri Bildirim gönder...

siziarayalim
telefon