Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılmaz?

Ekleyen: Mutluluk Çubuğu Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Protez Kimlere Takılmaz? Sorusu ile ilgili olarak idrar yolu enfeksiyonu olanlara, alerjik bünyeli hastalara ve yaşı çok ileri olanlara protez takmıyoruz.

Protez Silikon Kimlere Takılıyor?

Diğer tedavilere yanıt vermeyen hastalara takıyoruz. Başka bir deyişle, hasta kişi ağızdan alınan ilaçlara, iğnelere, hormonal tedaviler ve kremlere yanıt vermezse operasyon yapılıyor. Bazıları da “Ben hiçbir zaman Viagra istemem, iğne istemem” diyor. Bu benzeri vaziyetlerde da tek çare olarak operasyon yapıyor ve halk arasında ‘mutluluk çubuğu’ olarak malum protezleri takıyoruz.

Protez Nasıl Takılır?

Protez, penisin kan dolması gereken yerine yerleştiriliyor. Bu protezlerin çeşitleri var. Protez uygulamasının önce başladığı yıllarda çıkan ‘sürekli sert olan protez’ modeli, en ufak ve en pahalı olmayan protezdir. Bu şekildeki sert olan protezleri bile öyle ayarlıyoruz ki, ilişki sırasında erkek isteğe bağlı olarak yeteri kadar büyümeye ulaşıyor. Protezi takan pek çok erkeğin eşi bile bu vaziyetten haberdar değil.

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılmaz?

Mutluluk Çubuğu Kimlere Takılmaz

Protez Ameliyatı Ne Kadar Sürüyor?

Hasta Kişi, operasyona girdiği gün bile hastaneden çıkabilir. Operasyon bir saat civarında sürüyor ve genel anestezi altında yapılıyor. Bazen narkoz alamayacak hastalara lokal anestezi de yapıyoruz.

Ne gibi Riskleri Var?

Ameliyat sonrası dönem alerji ve enfeksiyon açısından çok mühim. Kan şekeri 400-500′ lerde olan hastaya bu ameliyatı yapmıyoruz. Tansiyonu yüksek olanlarda risk var. Bir de her operasyonda olduğu gibi anestezinin riskleri var.

Sigortalar Fiyatı Ödüyor mu?

Bunlar özel sigortalar tarafından onay verilen operasyonlar değildir. Emekli Sandığı protezin bir takım modellerini ödüyor. Ne var ki bu uygulama protezin basit modelleri için olabilitesi yüksek.

Protez Kaç Sene Kullanılabiliyor?

Protezler üretilirken sertleşme ve bükülme denemeleri yapılıyor. Bir insanın hayat boyu kaç cinsel ilişkiye girebileceği, yüzde hesabıyla hesaplanıyor. Bu nedenle, protezi takan kişi ekstra bir vaziyet olmadığı müddetçe hayat boyu kullanabiliyor.

Ameliyat için Yaş Sınırı Var mı?

Gerekiyorsa, 18 yaşındaki kişi bile protez taktırabilir. Örneğin, doğumsal diyabeti vardır veya bir kaza neticesi sinirlerinde veya damarlarında oluşan kesikler sebebiyle iktidarsızlık meydana çıkmış olabilmektedir. Erkekler bu benzeri sebeplerle iktidarsızlık problemi yaşıyorsa, yaşı küçük olsa da bu operasyon yapılır. Üst yaş için de 70’li yaşlar sınırdır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

siziarayalim
telefon