Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

Mutluluk Çubuğu Maliyet

Mutluluk Çubuğu Maliyet ile ilgili olarak maliyet aralıkları değişmektedir. Hasta özellikle psikolojik olarak, penisinin doğal durumuna yakın olmasını çok önemsiyorsa, şişirilebilir protezler daha uygundur. Şişirilebilir protezler, bükülebilir protezlerinin 3-4 katı fiyatınadır. Protez takılmasının maliyeti  takılacak protezin çeşidine göre değişmektedir.

Mutluluk Çubuğu Maliyet

Mutluluk Çubuğu Maliyet ile ilgili kısaca

Ameliyat lokal ya da genel anestezi ile gerçekleşebilir. Hastanın durumuna göre çeşitli ebatlardaki silikonlardan birisi ameliyat anında penise takılır. Operasyondan yedi gün sonra cilt dikişleri kendiliğinden düşer ve yirmi gün ardından da penis eski işlevine devam edebilir. Bu süre içerisinde hastanın sondalı dolaşmasına da gerek yoktur. Şunu da belirtmekte fayda var ki ameliyat sonrasında hasta kişi kolay bir şekilde işine gidip gelebilir.

Mutluluk çubuğu kimlere takılır? ve Mutluluk Çubuğu Maliyet

Mutluluk Çubuğu yöntemi ile yaşlı, şeker hastası gibi hastalarda ve ayrıca genç yaşlarda sertleşme sorunu yaşayan hastalar da da ameliyat olmak isteyenlere 1 saat süren, genel yada lokal anestezi ile yapılır. Mutluluk çubuğunun fiyatları protez çeşidine göre değişmektedir.

Tek parçalı, 2 parçalı ve 3 parçalı olarak çeşitleri bulunan mutluluk çubuğunun en çok kullanılanı ve peniste doğal görünüme en yakın olanı 3 parçalı enine ve boyuna genişeleyebilen protez çeşididir. Tek parçalı proteze göre fiyatı 3-4 kat daha pahalıdır.

Mutluluk Çubuğu Maliyet ve Diğer Cevaplar

Çok fazla erkeğin korkulu rüyası olan cinsel iktidarsızlığın ileri yaş grubunda kaçınılmaz olduğu bilinmektedir. Ama gelişen teknoloji ile sertleşme sorununa çözüm kalıcı olarak bulundu. Çare mutluluk çubuklarında. Hem basit hem emniyetli hem de sorunsuz…

Mutluluk Çubuğu Maliyet i ile ilgili ve bunun yanında takılan çubuğun fleksibl (her şekle girebilir) olması da gerek pantolonla gerekse mayolu durumlarda hastaya bir rahastızlık vermemektedir. Mutluluk çubuğunun takılmasında yaş kriteri önemli değildir. Her genç yaştaki erkeğin hormonal yetersizliğiyle ilişkili empotans mevcutsa bu durumu hem normal bir duruma döndürebilmek hem de homoseksüellikten koruma amaçlı bu protezi takılması gerekebilir. İleri yaş grubunda ise hormonal azalmaya ilişkili empotansta hastaya normal bir cinsel hayat yaşantısı sağlamak amacıyla mutluluk çubuğu takılması gerekiyor. Kısaca mutluluk çubuklarında kişiden kişiye değişen bir maliyet söz konusudur. Bunu öğrenmek için ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. http://www.mutlulukcubugu.com.tr/iletisim

Yorum Sayısı (3)

 • B.T.

  |

  merhaba
  tekli penil protez hakıkında bilgi almak isterim

  Cevap: Merhaba, konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından form gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

 • A.A.

  |

  61yasimdayim.2evliligimi.yaptim..ankaradayim.bir.doktor.adrrsi.verirseniz.sevinirim.

  Cevap: Merhaba, konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından form gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

 • N.S.

  |

  öncelikle tüm uzman arkadaşlara bu konuyla alakalı hastalara açık bi şekilde bilbilendirdiğiniz için saygılarımı sunuyorum.anlatacalarım izli kalmak koşuluyla sıkıntımı idermeniz durumunda hiç maddi olanaktan kaçınmıycamı bilmenizi isterim benim eşimle cinsellik kousunda sertleşme prablemim yok ve hiç bir ilaca gerek duymuyorum ancak diğer partnerlerimle iişki sırasında gerekli sertliğe ulaşamıyor ve hatta çok arzulamama rağmen sertleşme yaşayamıyorum benim sizce mutluluk çubuğu taktırmam gereklimi beni bilgilendirirseniz mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

  Cevap: Merhaba, konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından form gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

Yorum özelliği kapalı

siziarayalim
telefon