Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum

Ekleyen: Mutluluk Çubuğu Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Mutluluk Çubuğu Kimlere Uygulanır?

Günümüzde sertleşme sorunun tedavisinde artık çoğu zaman önce tercih olarak ilaçlara ve diğer ameliyat dışı yollara öncelik versek de, cerrahi girişimin gereken olduğu bir hasta grubu da yer alıyor. Bu hasta olanlarda diğer tedavi alternatifleri başarısız neticeler verdiğinde veya bu tedaviler kalp damar hastalığı gibi başka bir sağlık meselesinden dolayı uygulanamadığında geriye bir seçenek olarak protez kalıyor. Bilhassa şeker hastalığının damar ve sinir uçlarında yaptığı geriye dönüşümsüz hasarlar veya uzunca müddetli yüksek tansiyonun yarattığı damar sorunları ilaç veya enjeksiyon tedavilerini eksik duruma getirebiliyor. Yeniden bir takım nörolojik hastalıklar veya radikal operasyonlar sonucu olarak sinir hasarı sebebiyle penise yeteri kadar uyaranlar gitmeyebiliyor. Organik kökenli sertleşme meselesiyle sonuçlanan bu ve benzeri hastalığı olanlarda da, tedavi seçeneği olarak penis protezleri kullanıyoruz.

Penis protez ameliyatları temel olarak peniste sertleşmeyi sağlayan odacıkların (kavernöz cisimlerin) içerisine cerrahi müdahaleyle sertleşmeyi sağlamak için bir çift protez yerleştirilmesiyle gerçekleştiriliyor. Protez, sertleşme meselesini tamamıyla tedavi etmekte ve yüz güldürücü neticeler sağlıyor. Bu tedavi ile hastalar gençlik dönemindekine benzer kalitede sertleşmelere sahip oluyor ve cinsel ilişkiyi kolaylıkla sağlıyor. Penis protezleri vücudunuzda kalıcı olduğundan, cinsel isteğinizin olduğu her zaman, cinsel ilişkiyi (sertleşme olup olmayacağı kaygısından uzak) başarıyla gerçekleştirebiliyorsunuz. Penis protezler, sıkı tercih yapıldığında, partnerinizle uyumlu olmanızı sağlıyor, cinsel yaşam kalitesini yükseltiyor.

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum

Kaç Tipi Var?

Penis protezleri yarı sert, bükülebilir ve pompalı olmak üzere genellikle üç gruba ayrılıyor. Pompalı protezlerin iki veya üç parçalı alt tipleri de şuanki. Hangi tip protezin sizin için uyumlu olduğuna doktorunuzla beraber hüküm verebilirsiniz. Doktorunuz; fiziksel, sosyal ve psikolojik durumunuzu inceleyerek, eşinizle de konuştuktan sonra protezin tipiyle alakalı tekliflerini sunacaktır. Unutmayın, protez seçiminde altın standart, en pratik şekilde kullanabileceğiniz protez tipini seçmektir. Elbette burada operasyondan beklentileriniz ve protezi elle muayene edebilme yeteneğiniz de önemlidir. Penisinizin büyüklüğü, yapısal bir kusur olup olmadığı, Peyronie hastalığı benzeri eğrilik yaratan bir problem yaşayıp yaşamadığınız da protez seçiminde dikkate alınıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , , , ,

Geri Bildirim gönder...

siziarayalim
telefon