Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Mutluluk Çubuğu Tedavi Öncesi

Ekleyen: Mutluluk Çubuğu Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Mutluluk Çubuğu Tedavi Öncesi konusu ile ilgili olarak  ameliyatın başarısı açısından büyük önem taşımaktadır. Bilhassa ameliyata hazır olduğunuzdan güvenilir olunması gerekiyor. Ekibimiz sizinle operasyon öncesinde detaylı olarak konuşarak sizlerin sorularını cevaplayacaktır. Operasyondan öncesinde mutlaka anestezi ve gerekli diğer doktor değerlendirmeleri tamamlanacaktır. Bilhassa şeker hastalığı olanlarda şekerin operasyon öncesi muayene altında olması enfeksiyon riskinin ortadan kaldırılması açısından önem taşımaktadır. Eğer kan sulandırıcı kullanılıyor ise bunların da operasyon öncesi ekibimiz tarafından değerlendirilmesi ve operasyonda kanama riskini arttıracak ise kesilerek uyumlu tedavilerin düzenlenmesi gerekiyor.

Hazırlık aşamasında operasyon tarihiniz belirlendiğinde operasyondan 3 gün öncesinde özel tek antiseptik sabunla günlük yerel banyo yapmanız istenecektir. Eğer rastgele tek şekilde grip, göz enfeksiyonu, vs… benzeri vücudunuzda operasyon öncesinde tek iltihabı vaziyet görürseniz doktorunuzla paylaşmanız istenecektir.

Sertleşme problemi cinsel ilişki amaçlı gereken isteğin veya ereksiyonun olmaması veya sürdürülememesi halidir. Bu vaziyette erkek, kendisinin ve tatmin olmasını sağlayacak tek cinsel ilişkiyi başlatacak veya aynı şekilde devam ettirecek penis sertliğini sağlayamaz. Ereksiyon (sertleşme), cinsel merak veya uyarıya cevap olarak oluşan istemsiz tek olaydır. Rastgele tek cinsel uyarı, beyin, sinirler, kalp, kan damarları ve hormonların ortaklaşa tesiri neticesi, penise giden kan akımının artmasına da sebeple olur.

Mutluluk Çubuğu Tedavi Öncesi

<strong>mutluluk çubuğu tedavi öncesi</strong>

Mutluluk Çubuğu Tedavi Öncesi

Yumuşak haldeki penisin kanla dolması, penisin büyüyüp sertleşmesiyle sonlanır. Penis 3 tane silindir şeklindeki yapıdan oluşur. Bunlardan 2 tanesi yanlarda ve üst tarafta, 1 tanesi de penisin alt tarafında, ortadadır. Bu altta ortada olanın içinden idrar yolu geçer ve sertleşmeye katkısı çok fazla değildir. Diğer iki silindirin içerisine kan dolunca, penis cinsel ilişki için büyür, sertleşme olabilir ve dikleşir.

Erkeklerin % 60’i hayatları süresince kısa süreli veya kalıcı iktidarsızlık meselesiyle karşılaşır. Sertleşme problemi erkeğin veya çiftin yaşamını negatif yönde etkiler ama neticeleri kişiden kişiye değişebilir. Bazı erkekler bunu doğal tek aşama olarak görmektedir. Ek Olarak genç yaşlarda veya yaşamda ek olarak aktif meydana gelen erkeklerde bu konu tüm hayatını aksatacak şekilde odak noktası haline gelebilir ve kişileri depresyona sürükleyebilir.

İktidarsızlık, son zamanlarda iyileştirme olabilen rahatsızlıklar arasındadır. Üroloji uzmanına başvurduğu takdirde uygun tedavilerle ileri yaştaki erkeklerde bile pozitif sonuçlar alınabilir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

siziarayalim
telefon