Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

Mutluluk Çubukları

Mutluluk Çubukları ile ilgili olarak

İki ana tip protez mevcuttur:
1)”Bükülebilir” protezler
2) “Şişirilebilir” protezler

Şişirilebilir protezler iki veya üç parçalı olabilir.

Her cins protez cinsel ilişki için gerekli sertliği sağlar. Farkları penis inik durumda olduğu zaman belirlidir.

Şişirilebilir protezler, inik ve yumuşak durumdayken, basit bir dokunmayla anlaşılması zordur. Sertleştiği durumlarda da, elle iyice incelemeden anlamak kolay değildir.

Ancak kişinin fiziksel durumu şişirebilir tipi uygulamaya yeterli olmayabilir. Örneğin elini rahat kullanamayan pompalı protezi şişiremez. Çok şişman bir kişi pompalı ve düğmeli protezi kullanamayabilir.

Mutluluk Çubukları

İki Parçalı Şişirilebilir Penil Protez

  • 2 parçalı
  • Şişilebilir

Detay
Fiyat

Enine Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez

  • 3 parçalı
  • Şişilebilir

Detay
Fiyat

ENİNE ve BOYUNA Genişleyebilen Şişirilebilir Penil Protez

  • 3 parçalı
  • Şişilebilir

Detay
Fiyat

Tek Parçalı Protez

  • 1 parçalı
  • Bükülebilir

Detay
Fiyat

Penil Protez(Mutluluk Çubukları) Nedir?

Sertleşme sorunlarında çoğunlukla tedavide operasyon dışındaki metodlara öncelik verilse dahi, hâlâ cerrahi teşebbüsün gereken meydana geldiği hasta grubu var. Bu hastalar amaçlı öbür tedavi alternatifleri başarısız neticeler verdiğinde ya da bu tedavileri reddettiklerinde geriye tek seçenek olarak takma kalıyor.

Özellikle diyabet (şeker) hastalığının damar ve sinir uçlarında yaptığı geriye dönüşümsüz olumsuzluklar sebebiyle ya da uzunca müddetli hipertansiyonun damarlarda bozulmalara yol açması, ilaç ya da enjeksiyon tedavilerinin de eksik meydana gelmesine ne sebeple olabilmektedir. Tek Takım nörolojik hastalıkların ya da kökten operasyonlar sonucu olarak sinir yaralanmaları ve tahribatı sebebiyle penise yeteri kadar uyaranlar gidemeyebilir.

Organik orijinli sertleşme meselesiyle sonuçlanan bu vb rahatsızlığı olanlarda, kökten tedavi seçeneği penil protezlerdir. Bu tedavi ile hastalar gençlik dönemindekine benzer kalitede sertleşmelere sahip olacaklar ve cinsel ilişkilerini kolaylıkla sağlayacaklardır. Daimi olması sebebiyle istenen her an, cinsel ilişksıkı, sertleşme olup olmayacağı kaygısından uzak, başarıyla gerçekleştirebileceklerdir.

Penil protezler sıkı hasta seçimi yapıldığında ve hastanın partneri ile uyumunu tertip eder ve hayatı son derece kalifiye tek noktaya getirir.Hasta seçimini farklı etmenler belirler:
En ehemmiyetlisi hastanın gerçekçi beklentilere sahip olması, cerrahinin mümkün sonuç ve potansiyel komplikasyonlarını kavramasıdır. Hastalar bilhassa protezin libidolarını (cinsel ilişkiüel isteklerini) etkilemeyeceğinin, bunun sadece cinsel birleşmeyi sağlamak edecek mekanik tek otomobil olduğunun şuurunda olmalıdırlar.

Ayrıca alet uzunluğunda tek kısalma var benzeri imaj olabileceğinin, duyumsamalarının değişebileceğinin ve tek takım erkeklerde operasyonu takiben tek kaç hafta kolay değil ya da gecikmeli boşalma olabileceğinin bilinmesi de gerekir.

PROTEZ SEÇİMİNİ ETKİLEYEN FAKTÖRLER

1. Hasta: Tercih, el mahareti, beklenti
2. Penis: Büyüklük, fibroz, peyronie hastalığı
3. Maliyet

Detaylı bilgi için tıklayınız.

siziarayalim
telefon