Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis protezi ereksiyon sorunu yaşayan erkeklerin tedavisi için kullanılmaktadır. Penis protezi ile ilgili en çok merak edilen konulardan birisi de penis protezi fiyatları konusudur. Sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin seçtiği proteze göre de penis protezi fiyatları değişmektedir. Şu anda penis protezi ameliyatı ve penis protezi fiyatları toplumsal sigortalar ve emekli sandığı ve bankalar fiyatın az bir bölümü karşılanmaktadır. Hasta psikolojik olarak doğal haline yakın olmasını istiyorsa şişirilebilir penis protezi uygundur. Şişirilebilir penis protezi fiyatları da diğer penis protezi fiyatları ile karşılaştırıldığında üç dört kata yakın bir fiyat farkı bulunmaktadır.

İlk TedaviPenis Protezi

İlk tedavi direk ameliyat değildir. İlk başta ilaç tedavisi uygulanmaktadır. Ancak bu ilaç tedavisine cevap vermeyen hastalar için ameliyat zorunludur. Penis protezi tedavisinde penis içine iki tane süngerimsi dokundan meydana gelen protez yerleştirilir. Haznelerin içine yerleştirilen protezlerle çalışır duruma gelir. Böylelikle ereksiyon başlar.

Penis Protezi Çeşitleri ve Farkları

Penis protezi arasında sıkıştırılabilir ve bükülebilir protezler bulunmaktadır. Bu protezin aralarındaki fark birisinin pompa diğerinin ise içinden geçirilen bir tel yardımıyla ereksiyon durumunda olmasıdır. Şişirilebilir penis protezi daha kullanılabilir olmasına karşılık bu penis protezi fiyatları oldukça fazladır. Bükülebilir penis protezi fiyatları düşük olmasına karşılık da gizlemesi oldukça zor olduğundan dolayı rahatsızlık verici özelliğe sahiptir. Tercih edilmez.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Daha fazla bilgi almak için detaylı bir şekilde araştırma yapmış olan http://www.penisprotezi.biz/penis-protez linkine tıklanarak ulaşılacak site incelenebilir.

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon