Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Ameliyatı

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Ameliyatı Riskli midir?

Son dönemde erkeklerin korkulu rüyalarından biri olan ameliyatların başında Penis Protezi yer alıyor. Doğal olarak penis protezi nedir, riski var mıdır gibi soruların da ardı arkası kesilmiyor. Penis protezinde işlemler usulüne uygun şekilde yapılıyor. Protez penis içerisine koyuluyor. Protez takılma işlemlerinden sonra kullanıcı, protezin kullanımları ise 4-6 haftayı kadar bulabiliyor. Operasyonun süresi doğal olarak ameliyat sırasında kullanılacak olan protezin çeşitlerine bağlı olarak farklılık gösterdiği olabiliyor. Penis protezi ameliyatı süresini bu anlamda tam olarak söylemek mümkün değildir. Penis protezi ameliyatı gerçekleşirken mutlaka bu konuda profesyonel olan doktorlardan yardım alınmalıdır.

penis protezi ameliyatıPenis Protezi Ameliyatı Nasıl Oluyor?

Penise direk olarak protez takılıyor. Protez takılma operasyonları ise 120 dakika kadar bir süreyi bulabiliyor. Fakat en az 40 dakika kadar sürüyor. Bu sebepten dolayı penis protezi ameliyatı olacak kişilerin korkmaması gerekiyor. Genelde penis protezi ameliyatı olan kişiler aynı gün ya da bir diğer gün taburcu edilebiliyor.

Penis Protezi Ameliyatı İşlemi

Ameliyat sırasında narkoz almak istemeyen kullanıcılara ise lokal anestezi uygulanıyor. Bu sayede kullanıcılar da uyutulmamış oluyor. Penisin sert olma durumu takılan protez ile gerçekleşecektir. Penis protezi ameliyatı sonrasında kullanıcılar herhangi bir ağrı ya da sızı yaşamaz. Protezler, alerji yapmayan silikon alaşımı malzemelerden üretilmiştir. Ameliyatı olduktan sonra penis protezi nedir daha iyi anlamaya başlıyorsunuz. Bu sayede penis protezi nedir sorusunun merakı son bulmuş oluyor.

Penis Protez Ameliyatı Kimlere Yapılabilir?

Son dönemde penis protezi nedir kadar ameliyatın kimlere uygulanacağı da merak konusudur. Nörolojik hastalara sahip kişilerde bu uygulama etkisini göstermeyecektir. Aynı durum şeker hastaları içinde geçerlidir. Penis protezi ameliyatı olmak için önce penis protezi nedir, kimlere uygulanır, riski var mıdır bilinmelidir. Penis protezi nedir konusunda daha detaylı bir bilgi almak için http://www.penisprotezi.biz/penis-protezi-ameliyati adresi ziyaret ediniz.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon