Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Fiyatları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Fiyatları ile ilgili olarak erkeklerde yaşanan ereksiyon sorunlarında kullanılan penis protezi operasyonu ile protez penis içerisine yerleştirilir. Hastaya yerleştirilen bu protez operasyondan 4 veya 6 hafta sonra kullanılmaya başlar. Konulan protez çeşidine göre de penis protezi fiyatları değişir. Kalıcı tedavi yöntemi olduğu için birçok kişi tarafından tercih edilen bir yöntem olmaya başlamıştır.

Penis Protezi Çeşidine Göre Penis Protezi Fiyatları Değişir

İktidarsızlık ve sertleşme sorunu yaşayan kişilere yapılan ilaç tedavileri fayda etmediğinde penis protezi uygulaması yöntemine geçilir. Hastanın durumuna göre belirlenen penis protezleri 3 çeşittir. Bu 3 çeşidinde 3 ayrı Penis Protezi Fiyatları vardır. Kullanılacak olan proteze göre ameliyat süresi de değişmektedir. Normal şartlarda ameliyat, 40 dakika ile 120 dakika arasında sürer.

penis protezi fiyatları

Penis Protezi Ameliyatı Bazı Kişilere Uygulanmaz

Ereksiyon sorunu belirlenen ve gerekli kontrollerden geçirilen hastaya penis protezi yapılması için öncelikle diğer yöntemlerin uygulanmış olması gerekir. Buna göre penis protezi ameliyatına karar verilir. Bazı alerjik reaksiyonu bulunan ve kalp damar, tansiyon ve şeker gibi hastalıklara sahip olan kişilere penis protezi ameliyatı uygulanmaz.

Penis Protezi Fiyatları Her Ameliyatta Aynı Olmaz

Penis protezleri 3 farklı şekilde kullanılmaktadır. Tek parçalı gizlenebilen penis protezi, 7 dereceye kadar bükülebilen bir özelliğe sahiptir. Kullanılan protezin özelliklerine göre de Penis protezi fiyatları değişir. İki parçalı penis protezi ve üç parçalı penis protezlerinin şişirilebilme özellikleri vardır. Bu protezlerde hasta ve partnerinin memnuniyeti % 95 oranında olduğu için bu Penis protezi fiyatları tek parça penis protezine göre daha farklıdır. Daha fazla bilgi almak isterseniz http://www.penisprotezi.biz/penis-protezi/penis-protez-maliyet-ve-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Sayısı (1)

  • Burhan A.

    |

    Penis protezi ameliyati fiyati ne kadar

    Cevap: Merhaba, konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfasından form gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.

    Cevapla

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon