Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Nedir?

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Mutsuz Bir Cinsel Yaşam Kader Değil!

Penis Protezi Nedir? Sorusu ile ilgili olarak erkeklerin önemli bir kısmı yaşamlarının bir döneminde ereksiyon problemi ile karşılaşır. Bu durum kimi zaman geçici olabildiği gibi kimi zaman da tedavi veya protez kullanımını gerektirebilir. Bunu saklamayı tercih eden erkekler kendilerini ve partnerlerini mutsuz bir yaşama mahkum ederler. Oysa tıp dünyası bu konuda önemli ilerlemeler kaydetmiştir. Bu yazı, mutluluk çubuğu yani tıbbi adıyla penis protezi nedir sorusunun cevabı için bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır.

Reçetesiz İlaç Kullanımı ve Riskleri

penis protezi nedir

Arama motorlarında en sık karşılaşılan konulardan biri de ereksiyon sorunlarıdır. ‘Ereksiyon olmak için yapılması gerekenlerden, mutluluk çubuğu nedir, penis protezi nedir ve hangi ilaçlar kullanılmalıdır sorusuna kadar pek çok cümle yazıp aratan bireyler, sorunlarına bu şekilde çözüm bulamayınca genellikle yakın buldukları kişilerden ilaç tavsiyesi isterler. Gelişen ilaç sektörü sayesinde ortaya çıkan pek çok ilaç ismi bilinir olmuş, insanlar doktora gitmeden, tavsiye ile bu ilaçlardan edinmeye başlamıştır. Ancak bu bilinçsiz kullanımın çok ciddi sonuçları olabileceği muhakkaktır. Reçetesiz ilaç kullanımının özellikle kalp ve tansiyon hastaları için ölümcül sonuçları olabilir. Bu nedenle kullanılacak ilaç muhakkak üroloji hekimi tarafından önerilmiş olmalıdır. Başvurulan uzman doktor hastanın hikayesini dinler, muayene eder ve önce ilaç tedavisine başlar. İlaç tedavisinin yetersiz kaldığı durumlarda tedaviden umudu kesmemek ve uzman doktora bilinen adıyla mutluluk çubuğu ya da penis protezi nedir sorusunu yöneltmek yerinde bir karar olacaktır.

Nedir, Hangi Durumlarda Önerilir?

Penis protezi ameliyat yoluyla hastaya takılan bir protez çeşididir. İlaçların, şırıngayla sıvı enjekte edilmesinin ve pompa tedavisinin yetersiz kaldığı durumlarda üroloji hekimi tarafından penis protezi nedir hakkında kapsamlı bir bilgilendirme ile tavsiye edilebilecek bir yöntemdir. Bu ameliyata karar vermeden önce penis protezi nedir sorusunun cevabı kadar ameliyat süreci hakkında bilgi edinmek de önemlidir. Ameliyatın devlet tarafından karşılanıyor olması ve işlemin kısmi SGK geri ödemesinde yapılması sebebiyle hastaya maddi herhangi bir külfeti bulunmamaktadır. Ameliyat doktorun gerekli gördüğü hallerde sevk işlemi gerçekleştirmesi ile üniversite hastanelerinde ve özellikle kalp, tansiyon gibi hastalıkları bulunan bireylere özel anestezi uygulanarak yapılmaktadır.

Ameliyat Sonrası

Ameliyat sonrası ortalama bir gün ağrılı bir süreç geçirilir, ardından enfeksiyon riskine karşı yaklaşık altı hafta hasta takip edilir. Tüm bu sürecin ardından hastanın problemi ortadan kalkar ve cinsel yaşamı normale döner. Bu makalede penis protezi nedir sorusuna cevap verilmeye çalışılmıştır. Konuyla ilgili merak edilen diğer detaylar ve daha fazla bilgi için: http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-nedir adresi ziyaret edilebilir.

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon