Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Boyunu Uzatır mı? (Video)

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Penis Boyunu Uzatır mı? Videosu

Penis Protezi Nedir?

Normalde penisin içerisinde kanla dolarak sertleşmeyi imkanı sunan iki tane balon mimari vardır. Bu iki balon mimari çeşitli hastalıklar sebebiyle çoğalış kanla dolarak sertleşmiyorsa, bunların yerine iki tane yapay balon yerleştirerek bir hidrolik pompa ile şişirilmesini sağlayalım. Böylece normal ereksiyondan farksız, his olarak normal ereksiyon ile tamamıyla benzer, cinsel ilişki sırasında boşalmayı ve orgazmı değiştirmeyen bir iyileştirme yolu bulalım. Bu inovatif fikirde ilk öncesinde bu sertleşmeyi imkanı sunan balonların içerisine sert cisimler yerleştirilmesi düşünülmüş tarihte. Ancak bu sert cisimler her geçen gün penisin ucundan çıktığı için ya da asla saklanamadığı için başka bir deyişle erkek bir bir sürü kez ereksiyonda meydana geldiği için her geçen gün terk edilmiş. ileri ki zamanlarda bükülebilir çubuklar kurulmuş. Bunun mantığı ise; penisin içerisine yerleştirilen ve dışarıdan görülmeyen çubuklar cinsel ilişki istendiğinde yamukluk elle düzeltilerek cinsel ilişkiye giriliyor. Cinsel ilişki sonrasında ise başka bir deyişle penis saklanmak istendiğinde bu çubuklar bir ek olarak bükülerek iç çamaşırının içerisine saklanabiliyor. Şunlar son zamanlarda halen kullanılmasına rağmen bir sürü verimli değiller ve çoğunlukla pompa kullanma el becerisi olmayan ileri yaştaki hastalarımızda seçim ettiğimiz bir birşey.

Penis Boyunu Uzatır mı?

Penis Boyunu Uzatır mı

Penis Boyunu Uzatır mı? Sorusunun yanında

Günümüzde Yapılan Penis Protezleri Nasıl Çalışıyor?

Günümüzde altın standart kabul edilen yöntem ise şişirilebilir penis protezleri. Bu şişirme mekanizmalarının başka bir deyişle normalde kanla dolan baloncukların içerisine silikon iki balon yerleştiriliyor. Bunların şişirilmesini sağlayacak meydana gelen pompa yumurtalıklar arasına yerleştiriliyor. Bazılarında su haznesi var, bu hazne de karnın içerisine yerleştiriliyor. Böylece dışarıdan hiç görülmeyen, hissedilmesi oldukça güç meydana gelen bir yerleştirme yapılmış oldu. Hasta aradığı zaman bu pompayı sıkarak ereksiyon sağlayabiliyor ve cinsel ilişkiye girebiliyor.

Bu yöntem sayesinde normal ereksiyondan anında hemen farksız bir ereksiyon sağlanmış oldu. Bu ereksiyon ile cinsel ilişkiye girildiğinde haz ve histe herhangi bir değişim olmuyor, orgazm ve boşalmada herhangi bir değişim olmuyor. Cinsel ilişki nihayetinde, çoğalış ereksiyon indirilmek istendiğinde ise yeniden pompa sayesinde balonlar yumuşuyor ve penis ereksiyon öncesindeki görüntüye ulaşıyor.

Penis protezi yerleştirme cerrahisi genel anestezi altında gerçekleştirilen ve hemen hemen bir saat süren bir işlemdir. Öncesinde üç günlük bir antibiyotik solüsyonla yıkanma ve antibiyotik kullanma periyodu vardır. Hastalar penis protezi cerrahisinden 6 ila 8 hafta sonra tamamıyla normal cinsel aktivitelerine geri dönebilir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Etiketler:, , , ,

Geri Bildirim gönder...

Andromed Ltd.

Andromed, özellikle üroloji ve dermatoloji branşlarında öncü ve yenilikçi misyonuyla Türkiye pazarında cihaz satışı, teknik ve tıbbi destek konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız Twitter ve Web site.
siziarayalim
telefon