Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Nasıl Yapılır?

Sertleşmeme sorunu yani iktidarsızlık, erkeklerin genel problemidir. Bu sorun için birçok tedavi yöntemi mevcuttur. İlaç tedavisiyle her zaman çözüme ulaşılamamaktadır. Bu yüzden bütün tedavi yöntemleri denendikten sonra penis protezi ameliyatı yapılır. Bu ameliyat çok uzun işlemli değildir. Yaklaşık 1 saat süren ameliyattan sonra 1 gün içinde taburcu olunabilir. 3 çeşit penis protezi ameliyatı vardır. Genellikle penis içine ikili silindir yerleştirilir. Daha gelişmiş penis protezi ameliyatlarında ise silindirle birlikte pompa ve hazne yerleştirilir. Bu pompa cinsel ilişki esnasında basılarak ereksiyon hali sağlanır. İçine sıvı dolan silindirler sayesinde penis dik konuma gelir. Kişinin tatmin olmasını sağlayan bu sistem işlevi bittiğinde tekrar düğmeye basarak gizleme işlemi gerçekleşir.

penis proteziPenis Protezi Sonrası Cinsel Hayat Düzene Girer mi?

Kısa süren bu ameliyat sonrasında kullanıcı ve partner memnuniyeti ön plandadır. Ameliyattan sonra yorumlar oldukça olumludur. Nadir oluşan sıkıntılar da zamanla çözüme ulaşmaktadır. Cinsel organ boyutu, hormonlar ve isteğe kesinlikle etki etmemektedir. Bu ameliyat sadece penis protezi ameliyatıdır, yani penisin ereksiyon haline etki eder. İktidarsızlık çözümü içindir. Diğer şeylere etkisi yoktur. Çocuk sahibi olma konusunda da hiçbir sıkıntı yoktur.

Penis Protezini Kimler Yaptırabilir? Gerekli Koşullar Nelerdir?

Penis protezi ameliyatı için bazı koşullar sağlanmalıdır. Alerjisi olan hastalara penis protezi yapılmamaktadır. Vücut dışarıdan gelen herhangi bir etkiyi kabul etmemektedir. Kardiyoloji hastası olanlar da doktordan onay almalıdır. Ameliyat olmadan önce eşlere de fikir sorulması gerekir. Sağlık sorunu olan kişiler, önce doktorlardan ameliyat olabilir onayı almalı, diğer sorunları hallettikten sonra penis protezi ameliyatı olabilir.

Penis Protezi Çeşitleri Nelerdir?

Penis protezi üç çeşittir. En çok yapılan penis protezi ameliyatı üç parçalı şişirilebilir olanlardır. Çok daha gelişmiş bir yöntemdir. Tek parçalı bükülebilir penis protezi; penisin içine iki silindir parça yerleştirilmesiyle olur. Ameliyatı kısa sürer. Cinsel ilişki sırasında kullanıcı elle ereksiyon haline getirir. Genel olarak başarılı geçen bir ameliyattır. Dezavantajı ise kabarık durmasıdır. İki parçalı şişirilebilir penis protezi; pompa, silindir ve hazne yardımıyla yapılır. İki parça silindir penis içine yerleştirilir. Dışarıya yerleştirilen pompa ampul birkaç kez sıkılır ve sıvı dolar. Bu sayede penis ereksiyon konumuna gelir. Üç parçalı penis protezi; enine ve boyuna büyüyebilen penis protezidir. Aynı şekilde pompa yardımıyla ereksiyon işlemi yapılır. İşlevi bittiğinde deaktivasyon düğmesiyle söndürülme işlemi yapılır. Daha fazla bilgi edinmek ve sorularınıza cevap almak için http://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon