Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Ameliyatı

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Ameliyatı Nedir?

İktidarsızlık günümüzde erkeklerin en çok sorun yaşadığı problemdir. Psikolojik olarak kendini özgüvensiz hissederler. Hem kendileri, hem de eşleri için hayatlarında büyük bir sorun haline gelir. İlaç tedavisi ve diğer tedavilere cevap vermeyen hastalara penis protezi ameliyatı uygulanır. Penis protezinden sonra hastalar ereksiyon problemi yaşamaz ve cinsel hayatlarına mutlu bir şekilde devam ederler. Protezin çocuk sahibi olma, boşalma veya isteklerde ve hormonlarda artışı söz konusu değildir. Protezin amacı cinsel ilişkiyi sağlayan aracı yani penisin ereksiyon olmasını sağlamaktır. Protez ameliyatından sonra genel olarak mutlu bir cinsel hayat olmaktadır. Kullananlardan olumlu yorumlar gelmektedir.

Penis Protezi Ameliyatı Kimlere Uygulanamaz?

Penis protezi için öncelikle hastalar diğer tedavi yöntemlerine cevap vermemiş olması gerekmektedir. En son penis protezi ameliyatı tedavisi uygulanır. İdrar yolu hastalıkları olan hastalara uygulanmaz. Alerjik sorunları olan hastalara da bu ameliyat yapılmaz. Vücuda dışarıdan gelen herhangi bir etki kabul edilmeyebilir ve vücut reddeder. Ameliyattan önce eşlerin onayı da doktorlar için önemlidir. Kardiyoloji sorunları olan hastalar da penis protezi ameliyatı olmadan önce doktorlarından onay almalıdır. Hastalığı olanlar ameliyattan önce rapor almalı ve diğer sorunları çözmelidir.

penis protezi ameliyatı

Penis Protezi Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Gelişmiş penis protezinde yani üçlü şişirilebilir penis protezi ameliyatı; silindirler, pompa ve hazneyle birlikte kullanıcıya uygulanır. Silindirler penisin içine yerleştirilir. Dışarıda karın boşluğunda bir pompa olmalıdır. Bu pompa birkaç kez basıldığında penisi ereksiyon hale getirir. İşlevi bittiğinde tekrar söndürülme işlemiyle penis iner. Tek parçalı penis protezinde iki silindir kullanılır. Pompa yardımı olmadan kullanan kişi cinsel ilişki sırasında eliyle ereksiyon hale getirebilir. Tek parçalı penis protezi daha ucuzdur. Fakat çamaşır içerisinde daha kabarık durduğu için erkekler iki parçalı veya üç parçalı protezleri tercih ederler. Gelişmiş penis protezi ameliyatı biraz daha uzundur.

Penis Protezi Ameliyatı Riskleri Nelerdir?

Her ameliyatta olduğu gibi düşük de olsa riskleri vardır. Fakat genel olarak ameliyatlar kısa sürer ve başarılı geçer. Olası riskler enfeksiyon olabilir. Herhangi bir hastalığı ve özel durumu olan erkekler öncelikle doktordan ameliyat olabilir raporu almalıdır. Önce psikolojik olarak kendini hazır hissetmelidir. Ameliyattan sonra 1 gün içinde hastaneden çıkabilir, 1 hafta içinde normal yaşama dönebilir ve 6 hafta sonra da ilk cinsel deneyim yaşanabilir. Bu süreç boyunca doktor kontrolü devam eder. Detaylı bilgi için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-ameliyati sitesini ziyaret edebilir, bütün sorularınıza cevap alabilirsiniz.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon