Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları ile ilgili olan konuda erkeklerin birçoğunda değişik şekillerde görülen penis rahatsızlığı büyük sorunlar oluşturabilmektedir. Prostat kanseri sonrası bu rahatsızlıklar görülebildiği gibi, normal olarak ta hiçbir sebep yokken strese bağlı oluşabilmektedir. Bu sorunların başında ereksiyon sorunu gelmektedir. Erkeklerin cinsel anlamda yaşadığı sorunlar büyük oranda sertleşmeye bağlı sorunlardır. Bu nedenle yapılan Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları da hastaların endişe ettiği durum olmaktadır. Çok sık görülen sertleşme sorunu genel olarak 40 yaş ve üstü erkeklerde görülürken küçük yaşlarda görülen vakalar da vardır. Bu duruma utanmanın bir çözüm olmadığını söyleyen doktorlar, bu gibi durumların hastaları psikolojik çöküntüye sokarak cinsel yaşamlarını olumsuz etkilediğini söylemektedir. Hastaları düşündüren Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları belirleme de bazı kriterler olduğunu belirtirler.

Penis Protezi Ameliyatı Öncesinde Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları Belirlenir

Penis protezi için hastanın ereksiyon veya iktidarsızlık yaşaması gerekmektedir. Her iki durumda da yapılacak olan Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları aynıdır. Ameliyatta takılacak olan protez çeşidine göre hem ameliyat süresi hem de ameliyat ücreti değişir. Ameliyattan önce hastaya ilaç tedavisi uygulanarak sertleşme sağlanmaya çalışılır. Daha sonra pompalama ve şırınga yöntemi ile ereksiyon sağlanamaz ise Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları hesaplanmaya başlanır. Ameliyatın yaptırılacağı hastaneye, doktora ve penis proteze göre fiyat belirlenir.

penis protezi ameliyatı fiyatları

Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları ve Çeşitleri

Penis protezleri silikonlu, menteşeli ve şişirmeli olarak üçe ayrılır. Silikonlu olan penis protezi en çok kullanılan türdür. Özel bir yöntemle penisin içerisine yerleştirilen silikonlu protez sayesinde hasta sertleşme sorununda kurtulmaktadır. Bu protezde herhangi bir kırılma gibi bir durumda söz konusu değildir. Bu nedenle Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları içinde en pahalı olan tür budur. Menteşeli protezler en çok bükme ihtimali olan protez şeklidir. Şişirmeli ve pompalı olan penis protezleri ise çok parçalıdır bu yüzden ameliyatı uzun sürdüğü gibi sonrasında parçaların bozulma ihtimali vardır. Pompa yerine su ile şişirilebilen penis protezlerinde de ereksiyon sorunu çözülebilmektedir. Bu üç farklı protez çeşitlerinden en uygun olanı hem hastaya hem de doktora göre belirlenmektedir. Hasta hangi protezi yaptırmak istediğini söylerken doktorda en uygun hangisinin olacağını belirtir.

Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları Devlet Tarafından Karşılanmaktadır

Eskiden bu ameliyatın masrafları Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından karşılanmazdı. Ancak zamanla alınan kararlardan sonra Penis Protezi Ameliyatı Fiyatları bir kısmı ve masrafları SGK tarafından karşılanmaya başlandı. Hastalarda şeker ve tansiyon gibi hastalıklar da varsa ameliyat masraflarının tamamı SGK tarafından karşılanmaktadır. Bu ameliyatlar Devlet Hastanesinde de yapılmaya başlanmıştır. Penis protezi ile ilgili daha kapsamlı bilgi almak için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-ameliyat-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler:, , ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Sayısı (1)

  • Bahattin T.

    |

    Sertlsme sorunum var ayda bir bazan daha uzun sure iliskiye giremiyorum bazi testler yapildi ama sonuc dahada kotulesti
    1.5 yildan biri tansiyon ilacı kullaniyorum bu dönemde sorunlarım dahada ilerledi

    Cevapla

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon