Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Ameliyatı Maliyeti

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis protezi ameliyatı maliyeti ile ilgili olarak Penis protezi, yaşayan erkek ve cinsel partneri tarafından büyük sorun olan ereksiyon problemini engellemek için kesin bir tedavi yöntemidir. Şuan binlerce insan dünya da ve ülkemizde böyle bir sorunla baş başa kalmış ve çözüm aramaktalar. Bu konuya karşı mesafeli ve gizleme durumundan kaçınılmalıdır. Penis protez tedavisini öğrenen hastaların da kafalarında penis protezi ameliyatı maliyeti nedir sorusu canlanmaktadır. Bu konuda söylenecek ilk söz bu seçilen protezin türüne göre değişmekte olduğudur. Penis protezi iki çeşittir. Bunlardan birincisi bükülebilir penis protezidir. Bu protez çeşidi içerisinde bir tel olan bir protezdir. Diğer seçenek ise şişirilebilir penis protezidir. Bu protezin diğer protezden farkı pompasının bulunmasıdır. Pompa ne işe yarar diye sorulabilir. Bu pompa ameliyat sonrasında penisin sürekli ereksiyon durumunda kalmayıp hastanın istediği zaman ereksiyon durumuna girip istediği zaman ereksiyon durumundan çıkmasını sağlamaktadır. Bu iki protez arasında tabii ki maliyet farkı bulunmaktadır.

Fiyatlar Nelerdir?

penis protezi ameliyatı maliyeti

Mutluluk çubuğu diğer adıyla penis protezi ameliyatı maliyeti penis çeşitlerine göre değişmekte olduğu belirtilmişti. Aralarında ki fiyat farkı ise şişirilebilir olan protez bükülebilir penis protezinin 3 ya da 4 kat kadar üstünde bir maliyete sahiptir. Hastalar hali ile penis protezi ameliyatı maliyeti merak etmektedirler. Ancak penis protezleri arasından genellikle pahalı olanı yani şişirilebilir penis protezini seçmektedirler. Bunun nedeni bükülebilir penis protezi saklanma konusunda şişirilebilir penis protezine göre daha zordur. Sürekli ereksiyon halinde olması insanlar tarafından rahatsızlık verebilmesi durumundan dolayı istenmemektedir. Bundan dolayı da penis protezi ameliyatı maliyeti hastalar arasında daha az düşünülür bir soru olur.

Devlet Destek Oluyor mu?

Penis protez ameliyatı konusunda devlet destek olmaktadır. Birçok devlet hastanesi bu konuda uzman doktor bulundurması ile birlikte hastaların penis protezi ameliyatı maliyeti ne kadar sorusunu göz önüne alan sosyal güvenlik kurumu da bu masrafı karşılayacağını belirtmiştir. Bunun dışında hastanelerle irtibata geçerek fiyat konusunda uygun fiyatlara çekmek amacıyla konuşulmalıdır. Ameliyatlar umumi ya da lokal olarak gerçekleştirilir ve bütün operasyon masrafları verilen bu paraya dahildir.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Mutluluk çubuğu diğer adıyla penis protezi ameliyatı maliyeti hakkında hastaların araştırma yapmaları en doğal haklarıdır. Doktora gitmeden önce bilgi olmak isteyebilirler. Bu konu hususunda ise http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-ameliyati-maliyeti linkine tıklayarak gidilecek olan site hastalar için çok faydalı olacaktır. Bu bilgilerin sonucunda mutlaka uzman bir doktorla görüşülmesi gerekmektedir.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon