Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Çeşitleri

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Çeşitleri ile ilgili olarak erkeklerin genelinde ilerleyen yaşlarda görülen ereksiyon sorunu cinsel yaşamlarını olumsuz olarak etkilemektedir. Başta stres olmak üzere hormonal bozukluklar ve bunlara bağlı sebeplerden dolayı meydana gelen bu rahatsızlık Penis Protezi Çeşitleri ile tedavi edilebilmektedir. Ancak bu tedaviden önce farklı tedaviler uygulanır. Uygulanan tedaviler olumlu sonuç vermezse penis protez tedavisine geçilir. Öncelikle ilaç tedavisi uygulanır. İlaç tedavisi ile penisteki kan pompalanma oranı artırılmaya çalışılır. Daha sonra pompalama yöntemi ile yine penisteki kan dolaşımı artırılmaya çalışılır. Bu da fayda etmez ise şırınga yöntemiyle penise ilaç enjekte edilir ve sertleşme sağlanmaya çalışılır. Bu yöntemlerden olumlu sonuç alınamadığında Penis Protezi Çeşitleri ile ilgili araştırma yapılması tercih edilir ve tedavisine geçilir. Bu tedavi ile kalıcı çözüm bulunarak hastanın cinsel ve sosyal hayatında mutlu olması sağlanır.

penis protezi çeşitleri

Penis Protezi Çeşitleri İle Mutlu Cinsel Yaşam

Erkekler ereksiyon sorunu yaşadıklarında bu durumdan utandıkları zaman, doktora gitmezler ve hem cinsel yaşamlarında hem de sosyal yaşamlarında mutsuz olurlar. Kendilerinde bir eksiklik olarak görerek toplumdan ve kadınlardan kendilerini soyutlarlar. Bu anlamda gelişen teknoloji ile Penis Protezi Çeşitleri tedavi yöntemi de geliştirilerek erkeklerin bu sorununa kalıcı çözümler sağlanmaktadır. Bu sayede hem cinsel hayatı hem de sosyal yaşamı düzene giren kişiler daha mutlu olmaktadırlar. Eskiden pek bilinmeyen ve gelişmeyen Penis Protezi Çeşitleri gelişmesiyle birlikte çok fazla rağbet görmüştür. Mutluluğun formülü mutlu cinsel yaşam ise mutlu bir cinsel yaşamında formülü Penis Protezi Çeşitleri olmaktadır.

Silikonlu Penis Protezi Çeşitleri İle Tedavi Yöntemi

Mutluluk çubuğu denilen protez çeşitlerinden ilki silikonlu penis protezidir. Pompalısı da olan bu penis protezi çeşidi zihinsel bir kontrol istememektedir. Bu protezin içerisinde iki tane tel yer almaktadır. Bu iki tane tel penisin içerisinde bulunan ereksiyon boşluklarına dikkatlice yerleştirilir. Tek parça olarak duran silikonlu Penis Protezi Çeşitleri kabarık durmasından dolayı rahatsızlık verse de en çok tercih edilen yöntemdir. Hem ameliyatın kolaylığı hem de kalıcı tedavisi tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir. Fiyat olarak da diğer protez çeşitlerinden daha uygundur.

Pompalı Penis Protezi Çeşitleri İle Kalıcı Çözüm

Bir diğer penis protezi pompalı olanlarıdır. Çok parçalı olan pompalı modeller, arıza verebilmektedir. Pompalardaki kanallarda bazen tıkanmalar meydana gelebilmektedir. Testislerin yanına yerleştirilerek şişirilir ve ereksiyona yardımcı olur. Cinsel ilişki esnasında şişirilen bu protez, cinsel ilişki sonrasında geri indirilmektedir. Havası alındığı için dışarıdan kabarık görünmez bu nedenle de en çok tercih edilen yöntemlerden biri olmaktadır. Daha kapsamlı bilgi alabilmek için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-kac-cesittir adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon