Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Nasıl Takılır? Sorusunun cevabı ile ilgili olarak bükülebilir olan protez, penislere takılmaktadır. Mutluluk çubuğu (penis protezi), yaptırmak isteyenler tarafından penis protezi nasıl takılır? diye bir soruyu araştırmaya başlarlar. Bu penis çeşidi şöyle yapılmaktadır, çubuk yerleştirilir ve hemen arkasından orta kısımdan bir tel yardımıyla yapılmakta olan protez penis çeşitlerinden birisidir. Yapıldıktan sonra daima olarak bir ereksiyon içerisinde faaliyet gösterir. Bu uygulamanın belirli yerlerde avantajları olduğu gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Dezavantajlarından bahsetmek gerekirse, günlük yaşam içerisinde bunu yaptıran kişi zaman zaman rahatsız olma durumu yaşayabilir ve belirli giysileri de giyerken rahatsız olup zorluk çekebilir. Diğer çeşit olarak şişirilebilmekte olan pompa desteğiyle olan protezli penis çeşidi, günlük yaşam içerisinde çok kolay bir şekilde rahat içerisinde kullanım sağlamasıyla birlikte cinsel ilişki esnasında da rahat bir kullanım sağlar. Bu nedenledir ki, protez çeşitleri arasında en sık şekilde kullanılmakta olan bir üründür.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Hiçbir zor yanı bulunmadan gayet kolay bir işlem sürecinden geçen penis protezi, ereksiyon tedavi ile penis protezi nasıl takılır diye soruları kullanmak isteyen kişileri bir araştırma içerisinde düşürmüştür. Penis protez çeşitleri genellikle üzerinde bulunmakta olan çubuklar ve bu çubuklarda silikon kaplı olarak bilinmektedir. İnsanların istek ve arzularına göre farklı çeşitleri de elbette bulunmaktadır. Bu işlemin ameliyat kısmına gelindiği zaman, hastanın penisinin üst bölgesinde bir ölçü belirlenir ve bu ölçü çerçevesinde kesi açılır. Açılan kesi bölgesine penis çubukları sol ve sağ bölgelerine uygun bir şekilde uygulanır. Uygulandıktan sonra açılan kesi doğru bir şekilde kapatılır ve penis protezi nasıl takılır sorusunun cevabı da bu kadar kolay bir işlemle öğrenilmiş olur.

penis protezi nasıl takılır

Penis Protezi Nasıl Takılır Ve Ameliyat İşlemi

 

Bu işlemin ameliyat süreci de basit olmasıyla birlikte en fazla 2 saat içinde tamamlanabilen işlemdir. Ameliyat süreci hasta durumu ve protez çeşitlerine farklılık göstermesiyle birlikte hastanın da alışabilme süreci penis protezi çeşidine göre farklılık gösterir. Penis protezi nasıl takılır sorusunda, silikon kaplaması olan çubuklar peniste açılan bölgeye paralel şekilde yerleştirilir. 70 ve 30 yaş üzeri hastalarda, idrar yolunda enfeksiyon bulunmakta olan hastalar da ve alerjik problemler yaşayan hastalar da penis protezi nasıl takılır sorusunun cevabı takılamaz olur.

Penis Protezi Nasıl Takılır Ve Avantajları Nelerdir?

Penis protezi işleminden sonra ilaç gibi şeylerin kullanılmaması en büyük avantajlardan birisidir. Penis protezi nasıl takılır sorusundan ziyade cinsellik sürecinde büyük avantaj sağlaması, sık bir şekilde kullanmasında en önemli etkendir. Daha detaylı bir şekilde bilgi alabilmek için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-nasil-takilir sitesi ziyaret edilebilir.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon