Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Sgk Kapsamında

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Sgk Kapsamında konusu ile ilgili olarak çoğu erkekte belirli bir yaş üstüne gelindiğinde bazı cinsel problemler meydana gelebilmektedir. Genelde 40 ile 45 yaş sonrasında görülen bu sorunlar bazen 30’lu yaşlarda da görülmektedir. Meydana gelen bu hastalıklardan en çok rastlanılan ereksiyon veya sertleşme sorunudur. Önemsiz gibi görünen bu problem eşler arasında çok ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu nedenle çoğu hasta bu konudan çekinip tedavi olmaz. Ancak geliştirilen penis protezi ameliyatı ile kalıcı çözümler sağlanmaya başlanmıştır. Ancak penis protezi kısmi sgk geri ödemesinde olmadığı için önceki zamanlarda hastalar bu ücreti karşılayamayacağı için tedavi olamamaktadır. Bu durumda diğer tedavilerin sonuç vermesi beklenmektedir. Hastalar diğer yöntemlerle tedavi olduğunda sonuç alma ihtimali de yüksektir ancak bu sadece bir ihtimaldir bu nedenle penis protezi kısmi sgk geri ödemesinde olması hastaların yararına olacaktır. Bu konuda çalışmalar yapılmıştır.

Penis Protezi Sgk Kapsamında Olmadan Önce İzlenen Tedaviler Değişmektedir

penis protezi kısmi sgk geri ödemesinde

 

Sertleşme sorunu, cinsel birliktelik esnasında erkeğin yeterli derece de uyarılmaması ve penise yeterli kan gitmemesi durumudur. Bu sorun cinsel ilişki başlamadan yaşanabildiği gibi cinsel birliktelik esnasında da görülmektedir. Bu durumun tedavisi için penis protezi kısmi sgk geri ödemesinde olmadığı zaman ilk önce ilaç tedavisi yapılmaktaydı. Bu sayede penisteki kan akışı hızlandırılmaya çalışılmıştır. Daha sonra pompalama ve vakumlama yöntemi ile penise kan pompalanmaya çalışılır. Bu durumda sonuç vermezse penis protezi kısmi sgk geri ödemesinde olmadığı için son yöntem enjeksiyon yöntemi ile penise ilaç verilmektedir. Bu tedaviden de olumlu sonuç alınmadığında penis protez ameliyatı tek çözüm olmaktadır.

Penis Protezi Sgk Kapsamında Olmadan Önce Alınan Ücret Bazı Etkenlere Göre Belirlenir

Sertleşme sorunu yaşayan çok fazla kişi vardır. Bu kişiler tedavi için başvurduklarında öncelikli olarak ilaç, pompalama ve iğne yöntemleri uygulanır. Daha sonra olumlu sonuç alınamadığında penis protezi ameliyatına karar verildiğinde penis protezi kısmi sgk geri ödemesinde olmadığı için hastanın penis boyuna ve seçilen protez çeşidine göre fiyat belirlenir. Ayrıca ameliyatın yapıldığı yer de fiyatta etkilidir.

Penis Protezi Sgk Kapsamında Oldu ve Başvurular Arttı

Sertleşme sorunu yaşayan erkekler öncelikli tedavilerden sonra penis protezi ameliyatına karar verdiğinde eskiden ameliyat masrafları sgk kapsamına girmediği için ücret hasta tarafından ödenmekteydi. Ancak geliştirilen sistem sonrasından penis protezi kısmi sgk geri ödemesinde oldu ve hastalardan sadece penis protezin alınması istendi. Bunun dışındaki masraflar SGK tarafından karşılanmaktadır. Ayrıca eğer hastada farklı ciddi hastalıklar da varsa protezinde ücreti SGK tarafından karşılanır. Daha fazla bilgi için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-sgk-kapsaminda adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon