Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Nerede Takılır?

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Nerede Takılır? Sorusu ile ilgili olarak İktidarsızlık problemi yaşayan hastalar için kesin çözüm olarak sunulan bir yöntem olan penis protezi nerede takılır sorusu çok fazla sorulmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış bir hekim tarafından tam teşekküllü bir hastanede ve ameliyathane ortamında yapılmaktadır. İlaçla ya da diğer yöntemler ile tedavi mümkün olmadığı durumlarda bu ameliyat hastanın sorunun ortadan kaldırmak için başvurulan bir yöntem olmaktadır.

Penis Protezi Yaptırdıktan Sonra Çıkartılabilir mi?

Hastalara bu ameliyatın bir kez yapıldıktan sonra geri dönüşün olmadığı açık bir dille anlatılmalıdır. Çünkü bir kez protez takıldıktan sonra o alan boş bırakılamaz ve çıkarılsa da yerine yenisinin takılması gerekmektedir. Sertleşme sorunu yaşayan hastalar penis protezi nerede takılır diye araştırırken bunun mutlaka steril bir ameliyat ortamında yapılması ve tecrübeli bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir. Halk arasında mutluluk çubuğu da denilen penis protezi nerede takılır sorusu iyice araştırıldıktan sonra karar verilmelidir.

Penis Protezi Kaç Çeşittir?

penis protezi nerede takılır

Penis protezi taktırmak isteyen hastalara bunun üç çeşit olduğu anlatılmalıdır. Protezlerin ilki bükülebilir ve telli olan protezdir. Bu penis protezi nerede takılır diyen kişiler bu ameliyatı yaptırabilmek için tam bir tıbbi muayeneden geçmek zorundadırlar. Telli olan penis protezi her zaman erekte bir görünümde olduğu için fazla tercih edilmemektedir. Diğer penis protez çeşitlerinden birisi de iki parçalı olan şişirilebilir olanıdır. Bu protezde cilt altına bir pompa yerleştirilmekte ve cinsel ilişki sırasında bu pompa yardımıyla sertleşmesi sağlanmaktadır. Sonrasında da yine aynı şekilde inmesi sağlanmaktadır. En çok tercih edileni ve penis protezi nerede takılır diyen hastaların taktırmak istedikleri protez çeşidi de üç parçalı olanıdır. Bunda şişirilebilir penis protezinden farklı olarak ayrıca bir de su dolu bir bölüm hastanın mesanesinin yanına yerleştirilmektedir. Kullanımının hastaya ayrıntılı bir şekilde anlatılması gerekmektedir.

Penis Protezi Sertleşmeye Kesin Çözüm Üretir mi?

İktidarsızlık sorunu yaşayan hastalar için kesin bir çözüm olarak sunulan bu yöntemde hasta ömür boyunca bir daha bu problemi yaşamamakta ve tüm hayatı boyunca da aynı cinsel performansı gösterebilmektedir. Hastalar penis protezi nerede takılır diye çok fazla sormaktadır. Bu ameliyatın kesinlikle bu konuda başarısını kanıtlamış doktorlar tarafından ve hijyenik olan özel hastanelerde yaptırılması tavsiye edilmektedir. İki saat süren bu ameliyat başarılı bir şekilde yapıldığında hastanın memnuniyeti kesindir ve hasta kısa bir süre sonra normal hayatına dönebilmektedir. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak isteyen kişiler için http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-nerede-takilir sitesinde ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Burayı ziyaret ederek bütün sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon