Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

Penis Protezi Taktırmak

Ekleyen: Andromed Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Uncategorized @tr

Penis Protezi Taktırmak ile ilgili olarak her yaştaki erkeğin başına gelebilecek bir sorun olan sertleşme problemi tedavi edilebilir bir hastalıktır. Bu durum için doktora gitmekten çekinen erkeklerin psikolojisi de bozulmakta ve bu durumda da sorun çok daha fazla büyümektedir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için de sertleşme sorunu yaşayan bireylerin vakit geçirmeden bir ürolog ile görüşmesi ve gerekli muayeneden geçmesi gerekmektedir. Öncelikle penis protezi taktırmak isteyen kişinin ameliyat olmadan bu sorunu ilaçla ile tedavi edilme yoluna gitmeli ve bu tedavi sonuç vermezse penise şırınga tedavisi, penise dalga tedavisi yapılmalıdır. Bu tedavilerden olumlu sonuç alınmadığı takdirde pompa tedavisine geçilmekte ve eğer sertleşme sorunu hala giderilemiyorsa da en son olarak tıbbın kesin çözüm olarak sunduğu penis protezi taktırma yoluna gitmelidir.

Hangi Penis Protezi Daha Uygundur?

Bu konuda uzman doktor sizin karar verme sürecinizde yanınızda olacak ve beden yapınıza uygun olan protez konusunda yardımcı olacaktır. Silikon protezler bükülebilirdir ve ilişki sırasında ereksiyon haline gelecek daha sonrasında da bükülerek çamaşıra tutturularak L şekline gelecektir. Bu penis protezi diğer çeşitlerine göre daha uygun bir maliyet sunmaktadır. Bu protezi tercih etmeyen ama penis protezi taktırmak isteyen bireyler için şişirilebilir protez seçeneği sunulmaktadır. Bunda ise iki parça halinde yerleştirilen protez cinsel ilişki sırasında pompa yardımı ile sertleşmenin olması sağlanmaktadır. Böylece penis protezi taktırmak isteyen erkekler de amaçlarına ulaşmakta ve hem kendileri hem de eşleri bu anlamda mutlu olmaktadırlar.

penis protezi taktırmak

Penis Protezi Ameliyatı Zor mu?

Cinsel hayatlarında sertleşme sorunu yüzünden problem yaşayan beyler penis protezi taktırmak istemekte fakat sonuçta bunun tıbbi bir müdahale yani ameliyat olması nedeni ile riskli olabileceğini düşünerek tereddüte kapılmaktadırlar. Oysa bu ameliyatı olmak sanıldığının aksine tecrübeli bir doktor tarafından yapıldığı takdirde riski düşük başarı oranı yüksek bir operasyondur. Hastalar ameliyattan kısa bir süre sonrasında normal hayatlarına dönebilmektedirler. Yaklaşık olarak bir buçuk ay sonra da cinsel ilişkiye girebilmektedirler.

Penis Protezinden Memnuniyet Kesin

Doktorun tavsiyeleri dinlendikten ve bunlara uyulduğu takdirde penis protezi taktırmak için ameliyat olan erkeklerin cinsel hayatlarında mutluluğu yakalamaları kesin bir sonuçtur. Bu ameliyatı yaptıran erkekler istedikleri an ereksiyon olabilmekte ve böylece de cinsel hayatlarını tüm yaşamları boyunca kesintisiz bir şekilde sürdürebilmektedirler. Daha ayrıntılı bilgi almak isteyen erkekler http://www.mutlulukcubugu.com/mutluluk-cubugu-taktirmak adresini ziyaret edebilir ve burada penis protezi ile ilgili merak ettikleri diğer soruların cevaplarını bulabilecekler ve iktidarsızlığa kesin çözüm olan bu yöntem hakkında kesin kararlarını verebileceklerdir.

 

Etiketler:, ,

Geri Bildirim gönder...

Yorum Yaz

siziarayalim
telefon