Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

İçerik etiketlendi: ‘mutluluk çubuğu ameliyatı video’

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? (Video)

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? Videosu

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır Mı ? sorusunun cevabı Penis protezi doğal yolla penisin sertleşmesini gerçekleştiremeyen kişilerde kullanılan bir cihaz takılma operasyonudur. Bu ameliyatı geçiren hastalarda bükülebilir penis protezi ,bükülebilir çubuk takılmışsa ,cinsel arzu uyandığında ve partnerle ilişkiye girilme istendiğinde bükülmüş halde olan penis,yani bükülmüş halde olan protezli penis elle doğrultularak düz hale getirilir ve arkasından doğal yolla olduğu gibi ilişki gerçekleştirilir.

Kişiye konulan protez şişirilebilir yani balon tarzında içine su girildiğinde sertleşen boşaldığında tekrar yumuşayan cinsten ise sevişme fazının sonrasında cinsel ilişkinin gerçekleştirilme anında sıvıyı hazneden penis içindeki çubuğa götüren pompa aktif hale getirilir ve çok kısa sürede penis içindeki iki tane çubuk dolarak erekte yani sertleşmiş penis oluşur ve yine doğal yolda olduğu gibi tam manasıyla kişiyi tatmin eden bir cinsel ilişki gerçekleştirilebilir.

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? sorusundan ziyade ED tedavisinde bilhassa oral medikal tedavi seçeneklerinin yüksek başarı oranları ile kullanılmasına karşın, PPI tedavisi; konservatif tedavilere cevap alınamayan hastaların tedavisinde ehemmiyetini korumaktadır. PPI tedavisi hasta kişi ve eşlerinde sağladığı yüksek Memnuniyet oranları nedeni ile, doktorlar tarafından yaygın olarak tatbik edilen bir tedavi seçeneğidir.

Bununla beraber protez enfeksiyonu ve hatalı protez implantasyonunun doğurduğu korpus kavernozum perforasyonu benzeri komplikasyonlar, hasta kişi ve hekim açısından kritik sıkıntılara ne sebeple olmaktadır. PPI konusunda bu tarz zorlayıcı komplikasyonlardan kaçınılması amacıyla; tedavinin basit prensiplerinden hiçbir şekilde taviz verilmemeli ve protez implantasyonu bu tedavinin yoğun olarak uygulandığı merkezlerde çalışan ya da bu merkezlerde ayrıntılı eğitim almış cerrahlar tarafından uygulanmalıdır.

Mutluluk Çubuğu Takılan Kişi Boşalır mı? sorusundan ziyade önemli olan

Penil Protez Nedir?

Cerrahi müdahaleyle penisteki kavernöz cisimler içerisine, sertleşmeyi sağlamak için tek-çift protez yerleştirme şeklinde bir tedavidir. Protez sertlik olmamasına bağlı cinsel ilişkide bulunamama meselesini tamamıyla çözecektir. Bunun dışında ejakuIasyon (boşaIma), orgazm ya da cinseI arzu (Iibido) vaziyetine oIumIu ya da oIumsuz hiçbir tesiri oImayacaktır. CinseI iIişki sırasında eş iIe hiçbir zorIuk ya da sıkıntı yaratmaz, üstelik partner protez oIduğunu biImiyorsa farkına bile varmaz. Detaylı bilgi için tıklayınız.

siziarayalim
telefon