Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

sgk

İçerik etiketlendi: ‘mutluluk çubuğu takan doktorlar’

Penis Protez Sonrası Yaşam

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Videolar

Penis Protez Sonrası Yaşam Videosu

Penis Protez Sonrası Yaşam ile ilgili olarak Penis protezi takılan hastalarda iyileşme süresi kısadır ve rahat geçen bir dönemdir. Penis protezi olarak bilinen ve penis içerisine yerleştirilen silikon alaşımlı ve antibiyotik kaplı maddenin penis içersindeki dokuya yaptığı basınçtan doğan bir dolgunluk ve ağrı duygusu çoğunlukla bir kaç gün içerisinde azalır.

Bunun dışında bazen penis protezinin kök bölümünün makat bölgesine yakın bir yere kadar uzatılabileceği için sert yerlere oturmada güçlük yaşanabilir. Fakat bunlar kısa zamanda aşılabilecek sorunlardır ve zamanla normale döner. Şayet ameliyattan sonra enfeksiyon benzeri bir sıkıntı yaşanmazsa, 6 haftalık bir cinsel ilişkiden uzak kalma süresi omalıdır. Başka bir deyişle penisin ve protezin kullanılmaması gerekmektedir. 6 hafta sonra hasta tamamen normal bir cinsel hayata dönebilecektir. Bütün cerrahi operasyonlarda meydana geldiği gibi yapılmış olan penis protezi ameliyatından sonra da hastanın cerraha bir süre kontrole gitmesi gerekir. Bu kontroller tahmini olarak 2 aylık bir süreyi kapsar.

Hastaya 1.5 ayın sonunda cinsel ilişkiye girmesine izin verileceği için  bu süreye kadar yaşanabilecek herhangi bir sıkıntı olup olmadığı kontroller esnasında anlaşılabilmektedir. Bununla birlikte cerrah, kontrollerde rastgele bir enfeksiyon durumu olup olmadığını ya da vücudun protezi reddedip etmediğini anlayabilecektir.

Penis Protez Sonrası Yaşam

Penis Protez Sonrası Yaşam

Penis protezi ameliyatları sertleşme bozuklukları sorununun çözümüne kalıcı bir iyileştirme yoludur ve çoğunlukla sertleşme sorunu başladıktan 18-36 ay geçtikten sonra uygulanmaktadır. Şayet iktidarsızlık diğer tedavi yolları  ile iyileştirilemiyorsa, son çare olarak operasyonla penil protez penis içerisine yerleştirilir.

Farklı penil protez tipleri mevcuttur, Bükülebilir ve 2 ya da 3 parçalı şişirilebilir(pompalı) tipleri mevcuttur.

Teknolojik gelişmeler ile son derece doğal görünüme sahip, fonksiyon olarak ise hem kullanıcı hem de eşlerde memnuniyet derecesi yüksek, ameliyatı ve kullanımı son derece kolay ürünler olup sertleşme sorunu olan hastaların hizmetine sunulmuştur.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Penis Boyunu Uzatır mı? (Video)

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Penis Boyunu Uzatır mı? Videosu

Penis Protezi Nedir?

Normalde penisin içerisinde kanla dolarak sertleşmeyi imkanı sunan iki tane balon mimari vardır. Bu iki balon mimari çeşitli hastalıklar sebebiyle çoğalış kanla dolarak sertleşmiyorsa, bunların yerine iki tane yapay balon yerleştirerek bir hidrolik pompa ile şişirilmesini sağlayalım. Böylece normal ereksiyondan farksız, his olarak normal ereksiyon ile tamamıyla benzer, cinsel ilişki sırasında boşalmayı ve orgazmı değiştirmeyen bir iyileştirme yolu bulalım. Bu inovatif fikirde ilk öncesinde bu sertleşmeyi imkanı sunan balonların içerisine sert cisimler yerleştirilmesi düşünülmüş tarihte. Ancak bu sert cisimler her geçen gün penisin ucundan çıktığı için ya da asla saklanamadığı için başka bir deyişle erkek bir bir sürü kez ereksiyonda meydana geldiği için her geçen gün terk edilmiş. ileri ki zamanlarda bükülebilir çubuklar kurulmuş. Bunun mantığı ise; penisin içerisine yerleştirilen ve dışarıdan görülmeyen çubuklar cinsel ilişki istendiğinde yamukluk elle düzeltilerek cinsel ilişkiye giriliyor. Cinsel ilişki sonrasında ise başka bir deyişle penis saklanmak istendiğinde bu çubuklar bir ek olarak bükülerek iç çamaşırının içerisine saklanabiliyor. Şunlar son zamanlarda halen kullanılmasına rağmen bir sürü verimli değiller ve çoğunlukla pompa kullanma el becerisi olmayan ileri yaştaki hastalarımızda seçim ettiğimiz bir birşey.

Penis Boyunu Uzatır mı?

Infla10 AX

Enine boyuna genişleyebilen penis protezi

Penis Boyunu Uzatır mı? Sorusunun yanında

Günümüzde Yapılan Penis Protezleri Nasıl Çalışıyor?

Günümüzde altın standart kabul edilen yöntem ise şişirilebilir penis protezleri. Bu şişirme mekanizmalarının başka bir deyişle normalde kanla dolan baloncukların içerisine silikon iki balon yerleştiriliyor. Bunların şişirilmesini sağlayacak meydana gelen pompa yumurtalıklar arasına yerleştiriliyor. Bazılarında su haznesi var, bu hazne de karnın içerisine yerleştiriliyor. Böylece dışarıdan hiç görülmeyen, hissedilmesi oldukça güç meydana gelen bir yerleştirme yapılmış oldu. Hasta aradığı zaman bu pompayı sıkarak ereksiyon sağlayabiliyor ve cinsel ilişkiye girebiliyor.

Bu yöntem sayesinde normal ereksiyondan anında hemen farksız bir ereksiyon sağlanmış oldu. Bu ereksiyon ile cinsel ilişkiye girildiğinde haz ve histe herhangi bir değişim olmuyor, orgazm ve boşalmada herhangi bir değişim olmuyor. Cinsel ilişki nihayetinde, çoğalış ereksiyon indirilmek istendiğinde ise yeniden pompa sayesinde balonlar yumuşuyor ve penis ereksiyon öncesindeki görüntüye ulaşıyor.

Penis protezi yerleştirme cerrahisi genel anestezi altında gerçekleştirilen ve hemen hemen bir saat süren bir işlemdir. Öncesinde üç günlük bir antibiyotik solüsyonla yıkanma ve antibiyotik kullanma periyodu vardır. Hastalar penis protezi cerrahisinden 6 ila 8 hafta sonra tamamıyla normal cinsel aktivitelerine geri dönebilir.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır?

Ekleyen: Andromed Ltd. Ekleme Tarihi: . Eklenen Kategori(ler)Mutluluk Çubuğu

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır? Sorusu ile ilgili olarak bu hastalar için diğer iyileştirme alternatifleri başarısız neticeler verdiğinde ya da bu tedavileri reddettiklerinde geriye tek seçenek olarak protez kalmaktadır. Bilhassa Diabet(Şeker) hastalığının damar ve sinir uçlarında yaptığı geriye dönüşümsüz olumsuzluklar sebebiyle ya da uzunca müddetli hipertansiyonun damarlarda bozulmalara yol açması, ilaç ya da enjeksiyon tedavilerinin de eksik meydana gelmesine neden olabilmektedir.

Bazı nörolojik hastalıkların ya da radikal operasyonlar sonucu olarak sinir yaralanmaları ve tahribatı sebebiyle penise yeteri kadar uyarı gidemeyebilir. Organik orijinli sertleşme meselesiyle sonuçlanan bu ve benzeri rahatsızlığı olanlarda, radikal iyileştirme seçeneği penil protezlerdir. Bu iyileştirme ile hastalar gençlik dönemindekine benzer kalitede sertleşmelere sahip olacaklar ve cinsel ilişkilerini kolaylıkla sağlayacaklardır. Daimi olması sebebiyle istenen her an, cinsel ilişki sıkı, sertleşme olup olmayacağı kaygısından uzak, başarıyla gerçekleştirebileceklerdir.

Penil protezler sıkı hasta seçimi yapıldığında ve hastanın partneri ile uyumuna bakar ve hayatı nihai derece üst noktaya getirir. Hasta seçimini farklı etmenler belirler. En önemlisi hastanın gerçekçi beklentilere sahip olması, cerrahinin mümkün sonuç ve potansiyel komplikasyonlarını kavramasıdır. Hastalar bilhassa protezin libidolarını (cinsel ilişkisel isteklerini) etkilemeyeceğinin, bunun sadece cinsel birleşmeyi temin edecek mekanik tek araç olduğunun bilincinde olmalıdırlar. Bununla birlikte penis uzunluğunda bir kısalma var benzeri görüntü olabileceğinin, duyumsamalarının değişebileceğinin ve tek takım erkeklerde operasyonu takiben tek kaç hafta kolay değil ya da gecikmeli boşalma olabileceğinin bilinmesi de gerekir. Yarı sert aygıt takılan hastalar penislerinde ihtimalle minimal tek büyüme olabileceğini bilmelidir.

Önemli tek diğer husus hastanın partnerinin de işlemin ehemmiyetini anlaması ve neticeleri ile ilgili gerçekçi beklentilere sahip olmasıdır.

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır?

mutluluk çubuğu

enine genişleyebilen penis protezi

Mutluluk Çubuğu Nasıl Takılır? Sorusunun yanı sıra

Kaç Tipi var?

Penis protezleri yarı sert, bükülebilir ve pompalı olmak üzere genellikle üç gruba ayrılıyor. Pompalı protezlerin iki ya da üç parça parça alt tipleri de şuan ki. Hangi tip protezin sizin için uyumlu olduğuna doktorunuzla beraber karar verebilirsiniz. Doktorunuz; fiziksel, toplumsal ve psikolojik durumunuzu inceleyerek, eşinizle de konuştuktan ardından protezin tipiyle alakalı tekliflerini sunacaktır. Unutmayın, protez seçiminde altın standart, en kolay biçimde kullanabileceğiniz protez tipini seçmektir. Elbette burada operasyondan beklentileriniz ve protezi elle muayene edebilme yeteneğiniz de mühimdir. Penisinizin büyüklüğü, yapısal bir kusur olup meydana gelmediği, Peyronie rahatsızlığı benzeri eğrilik yaratan bir sorun yaşayıp yaşamadığınız da protez seçiminde dikkate alınıyor. Detaylı bilgi için tıklayınız.

siziarayalim
telefon