Skip to main content

Sertleşme Bozukluğu Hakkında Merak Edilen Sorular


Sertleşme Bozukluğu Hakkında Merak Edilen Sorular

*Sertleşme bozukluğunun psikolojik bir nedeni olup olmadığını veya altta yatan bir tıbbi durumun olup olmadığını nasıl anlarım?
*Sertleşme bozukluğunun yaşla bir ilgisi var mıdır? Yoksa her yaşta görülebilir mi?
*Sertleşme bozukluğu kardiyovasküler hastalık, böbrek hastalığı, diyabet veya başka bir ciddi tıbbi durumla ilişkili olabilir mi?
*Ürolog, endokrinolog, psikiyatrist veya cinsel terapi uzmanı gibi farklı bir branşa görünmem gerekir mi?
*Sertleşme bozukluğuna neden olduğu ileri sürülen yeme alışkanlıkları, alkol tüketimi, sigara kullanımı, egzersiz ve uyku miktarı gibi şeyler ne kadar önemlidir?
*Ne tür sertleşme bozuklukları mevcuttur?
*Nasıl bir tedavi öneriyorsunuz? Önerilen tedavilerin artıları ve eksileri nelerdir?
*Önerilen tedavi eğer başarılı olmazsa, bir sonraki adım ne olur?
*Sildenafil, tadalafil veya vardenafil gibi oral ereksiyon hapları hakkında çok şey duydum. Bunlardan hangisi benim için uygun olur?

Penil protezler önemli bir kısmı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kapsanmaktadır. SGK’ın ödeme şartları ve mutluluk çubuğu tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden “Bilgi İsteme Formu” vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz

Tüm görüşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK ) gereğince size özel ve gizli tutulmaktadır.

Bu yazı/sayfa, Üroloji Uzmanı tarafından derlenmiş, incelenmiş ve onaylanmıştır. Bu yazı içeriğinin doğruluğunu ve güvenilirliğini garanti etmektedir. Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.Şu an buradasınız:

Konu Etiketleri:


Danışma hattından profesyonel destek almak ister misiniz?
Mutluluk Çubuğu

Bize Ulaşın


Andromed
Rigicon Medikal A.Ş.
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

İletişim


WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.
Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.