Tel: + 90 (216) 606 05 78 | Whatsapp: +90 539 262 12 01

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı hakkında videonun bulunduğu web sayfamızda Nasıl Takılır ve Yapan Hastaneler ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı Detayları

* Protez, bir ameliyatla, penisin içine yerleştirilir.

* Hasta tarafından 4 – 6 hafta sonra kullanılabilir.

* Ameliyatın süresi kullanılacak protezin çeşidine göre değişir. Penil protez ameliyatlarının süresi, normal şartlarda, 40-120 dakika arasındadır.

* Hasta ameliyata girdiği gün veya ertesi gün hastaneden çıkar. Taburcu süresi için, vücut fonksiyonları (şeker hastalığı gibi) göz önüne alınır.

* Hastalara genel anestezi uygulanır. Bazen narkoz alamayacak durumda olan veya istemeyen hastalara lokal veya rejyonel anestezi uygulanır ve bu hastalar uyutulmaz.

* Penis protezi, penisin kan dolması gereken yerine yerleştirilir. Sonuçta, penisin kanla dolup büyüyen ve sertleşen durumu böylece protez ile sağlanır.

* Protezler, silikon alaşımı ve allerji yapmayan bir maddeden yapılmıştır. Ayrıca, bazılarının içinde sıvı veya hava, bazılarında ise özel gümüş tel vardır.

* Penis protezlerinin, her hastanın penis uzunluğu ve çapına göre değişen boyutları vardır.

Penis protezleri son ama kesin çaredir. İktidarsızlık sorununu % 95 oranında çözer.

Ömür boyu tedavi sağlar ve geri dönüşü yoktur. Artık başka bir tedavi uygulanamaz. Gerçi buna gerek de kalmaz. Nadir durumlarda, protezlerde bir problem çıksa bile yenisi de aynı başarıyla yerleştirilebilir. Üretici firmalar tarafından protezlere ömür boyu garanti verilmektedir. Bu nedenle protezi takan kişi ekstra bir durum olmadığı sürece ömür boyu kullanabiliyor. Detaylı bilgi için Nasıl Takılır ve Yapan Hastaneler hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mutluluk Çubuğu Ameliyatı başka bir deyişle penis protezi operasyonu ile ilgili heyecan ettikleriniz Burada! İlaç tedavisinden yarar görmeyen ya da bu ilaçların hemen yan tesirinden ötürü kullanamayan kişilerde milletçe aralarında mutluluk çubuğu olarak ta malum penis protezleri kullanılır. Penis protezi ya da mutluluk çubuğu çoğunlukla genel anestezi altında yapılır, sebep görüldüğü vaziyetlerde belden aşağısı uyuşturularak da bu ameliyat gerçekleştirilebilir. Mutluluk Çubuğu Ameliyatı ile ilgili Penis protezi penis içine yerleştirildikten ardından hastanın başına gelebilecekler üç gruba ayırabiliriz. Birincisi enfeksiyon başka bir deyişle iltihaplanmasıdır, ikincisi vücudun bu başka maddeyi reddetmesi neticesi penis protezinin penis ucundan başı göstermesi ve çıkarılmak zorunda kalınması, üçüncüsü ise çoğunlukla şişirilebilir penis protezlerinde oluşabilen mekanik arızalardır. Penisin enfeksiyon kapması, vücudun protezi onay etmemesi, ve mekanik arızaların meydana geldiği vaziyetlerde penis protezi çıkarılabilir ya da tamir edilmesi gerekir.

siziarayalim
telefon