Skip to main content

Penis Boyutu ve Erken Boşalma ile Mutluluk Çubuğu İlişkisi

Konuşmacı: Dr. Levent Gürkan
Konu: Mutluluk Çubuğu

Videoda Konuşulanların Metini

Soru: Hocam biliyorsunuz sertleşme bozukluğuyla beraber toplumda erken boşalma ve penisin boyutlarıyla ilgili tabulaşmış bazı durumlar var
Penis protezi tedavisi bu konuların neresindedir, ilişkisi nedir?

Dr. Levent Gürkan: Şimdi kağıt üzerinde penis protezi bunlar için kullanılmaz. Penis protezi cerrahisi sadece sertleşme bozukluğu olan insan için yapılır. Ama sertleşme bozukluğunuz var gençliğinizde de erken boşalıyorsunuz. Hastalarımızdan geri aldığımız bildirimler şöyle; Hocam çok mutluyum. Çünkü hastanın boşaması cihazda bir değişiklik yapmadığı için. Cihaz hala sertliğini koruyor yani hasta boşalsa bile yumuşamıyor ve cinsel ilişkisine devam edebiliyor. Bu da hastaların eşleri karşısında ki mahcubiyetlerini engelliyor. Penis boyu hakkında şunu demek lazım. Bu hastaların çoğu esasında penislerini uzun süre kullanamadıkları için penislerinde oluşan kısalmadan muzdaripler. Yani gençliklerinde boyları iyi olsa bile belli bir süre ereksiyon bozukluğu yaşadıklarından sonra penisleri boy olarak daha kısa oluyor .Bunun içinde firmaların ürettiği bir teknoloji var. Özellikle Üç Parçalı AX ynı zamanda boyuna da uzadığı için bu kısalmayı kompanse ediyor.
Yani uzun dönemde yerine koyuyor .

Penis Boyutu ve Erken Boşalma ile Mutluluk Çubuğu İlişkisi Hakkında Daha Fazla Bilgi

Penil protez implantasyonundan sonra yaklaşık 2-4 hafta boyunca ağrı, şişlik veya morarma görülebilir. Bu durumlarda hekiminiz size ağrı kesici bir ilaç başlayabilir. Hastalar protez ameliyatından 4-6 hafta sonra hekimin onaylaması durumunda cinsel ilişkiye girebilir.
Ne takılan protez ne de bu iş için yapılan ameliyat hastalarda cinsel ilişkiden zevk almayı orgazmı veya boşalmayı etkilemez. Hasta eskisi gibi cinsel aktivitede bulunabilir, çocuk sahibi olabilir. Penil protezler peniste sertleşmeyi arttırır, ancak penisi rutin olarak uzatmazlar.

Penil protezler önemli bir kısmı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kapsanmaktadır. SGK’ın ödeme şartları ve mutluluk çubuğu tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden “Bilgi İsteme Formu” vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz

Tüm görüşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK ) gereğince size özel ve gizli tutulmaktadır.

Bu yazı/sayfa, Üroloji Uzmanı tarafından derlenmiş, incelenmiş ve onaylanmıştır. Bu yazı içeriğinin doğruluğunu ve güvenilirliğini garanti etmektedir. Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.


Şu an buradasınız:

Konu Etiketleri:


Danışma hattından profesyonel destek almak ister misiniz?
Mutluluk Çubuğu

Bize Ulaşın


Andromed
Rigicon Medikal A.Ş.
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

İletişim


WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.
Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.