Radyasyon Tedavisinden Ne Kadar Süre Sonra Erkeklerde Sertleşme Bozukluğu Görülür? - Mutluluk Çubuğu Resmi Sitesi

Radyasyon Tedavisinden Ne Kadar Süre Sonra Erkeklerde Sertleşme Bozukluğu Görülür?


Radyasyon Tedavisinden Ne Kadar Süre Sonra Erkeklerde Sertleşme Bozukluğu Görülür?

En hassas radyasyon tedavisinde bile, erkekler tedaviden sonraki ilk birkaç ay boyunca sertleşme bozukluğu yaşayabilir. Radyasyon tedavisi yani radyoterapinin cinsel işlevlerde görülen yan etkilerinin çoğu yavaş ve kademelidir ve ortaya çıkması altı aydan birkaç yıla kadar sürebilir. Ne yazık ki, radyasyona bağlı sertleşme bozukluğu kalıcıdır.

Penil protezler önemli bir kısmı Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) tarafından kapsanmaktadır. SGK’ın ödeme şartları ve mutluluk çubuğu tedavisi hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden “Bilgi İsteme Formu” vasıtası ile bizimle iletişime geçebilirsiniz

Tüm görüşmeler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK ) gereğince size özel ve gizli tutulmaktadır.Şu an buradasınız:

Konu Etiketleri:


Mutluluk Çubuğu

Bize Ulaşın


ANDROMED
Çubuklu mah. Vatan cad. No.26 Kavacık Beykoz İstanbul TÜRKİYE

İletişim


WhatsApp ve Telefon ile uzmanlarımızdan cevap alabilirsiniz.
Bu web sitesinde yer alan tüm hususlar, bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Site içerikleri hiçbir şekilde profesyonel, medikal öneri ya da tedavilerin yerine alması için hazırlanmamıştır. Burada yer alan hasta deneyimleri gerçektir ve sadece bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Aynı ürün/tedavi/uygulama kullanılsa bile kişilerin alacakları sonuçlar son derece farklı olabilir. Tedavi için doktorunuza başvurunuz.